Sakra chtěl jsem upgradovat na Director's Cut, když už mám HR+DLC... a ono to už není možné...:(
Takhle budu muset počkat na nějakou slevu, protože 20€ za to fakt nedám.
@USER47 (08.04.2015 11:40): Jojo... hmm tak to bych možná zkusil, ale to člověka až tak nepálí, vadily mi tam jiný věci, hlavně cutscény, kde se Adam chová jako idiot a nějaký drobnosti.

@Fatality (08.04.2015 11:43): Jakože majzneš jednoho a složí to všechny kolem? :) Právěže i v původním deusu si vytuníš kuši v prvních misích a nadopuješ si souboj na blízko a jedeš... a jednou začas popadneš raketomet.

Jinak ty lokace viz screeny mě moc nezaujaly, vypadá to hodně jak HR, takový bezpohlavní, zase ten žlutej filtr, vypadá to moc jako HR. Ale možná lepší než skok mezi jedničkou a IW :)
Myslíš v HR? V Director's Cutu jsou trochu přepracovaný a nabízej možnosti i pro hackery...
@USER47 (08.04.2015 11:34): A tak o tom už snad nikdo nepochybuje :)

Co mi je fuk jsou ty pičičárny kolem tunění zbraní - stejně to budu procházet s obuškem... až na ty bossfighty :(

Hele byly vůbec nějak vyřešený nakonec ty bossfighty?
Screeny vypadaj pěkně. Snad si přečetli můj zdejší koment a vyvarovali se těch stupidních chyb.

@Zero (07.04.2015 23:12): Cyberpunkové Česko? No ale teda mňam! :)

Stále sa však bojím, ako povedal Say, aby o nebolo žmýkanie značky - neviem, kam chcú posunúť príbeh, vzhľadom na to, že DE:HR končil tak dobre, ako končil (naviazal na DE), akékoľvek "rozmelňovanie" konca ("a ešte toto sa medzitým stalo") mi príde zbytočné.
A pak že já jsem pesimista :D

Já jsem v klidu, první Deus si můžu zahrát dycky :3
Cítím marketingové ždímání značky... Bude to průjem.
Tak či tak je fajn, že si s tím dávaj na čas a není to prostě ubi mašinérie.
@KRoman47 (29.12.2014 21:21): Za 5€ pro majitele původní hry.Za 3,5€ ten kdo měl missing link k tomu.

@Jirx (29.12.2014 21:21): Ani ne časově..
Prostě se někdo nasral a vrátil cenu pro všechny spravedlivě.
Někdy mě přijde, že se v diskuzích až moc lidi dohadujou a upozornují na chyby, aniž by si uvědomily, že dávají popud...

Někdy jsou chyby ve slevách a je nízká cena.Hnedle je vidět na foru, jak to lidi rozebírají.Jsou někdy samy proti sobě.Nebo si to jen myslím a Gabe to má i tak pod kontrolou..
Aha, sice jsem to hledal na netu, ale nedočetl jsem se, že by to bylo časově omezený. Škoda.
@Jirx (29.12.2014 21:14): Pro majitele DEHR tam byla nějaká speciální cena, která byla tak do 5€, možná dokonce 3,5€ nebo tak něco, jenže ta platila asi jen krátce po vydání Director's Cut. Když jsem se na to díval později, už žádné cenové zvýhodnění neplatilo.
Neví někdo jak si na Stemu upgradnu DEHR na Director's Cut? Koupil jsem DEHR a pozdějc dokoupil Missing Link, ale nemůžu najít možnost upgradu na DEHRDC, když vyberu DEHRDC, tak si jí můžu jen koupit za plnou cenu (momentálně v akci za 10€)
@Eru (05.12.2014 15:44): Díky. Nenašel jsem velký obrázek a na Zingu to nebylo poznat.
Je to v tom vidět, ale zase to není jistě "OBCHOD".
Já bych skoro řekl, že to není obchod.
A když přidám, že na druhém obrázku je kromě české SPZ i kanadská SPZ, a všechny ostatní nápisy jsou v angličtině, tak to na Českou republiku (či její obdobu v budoucnosti) nevypadá. Co myslíte?
Oficiální FB změnil timeline fotku na "Deus Ex Universe" a sdíleli tento článek. Není žádná novinky, že kolem DE značky chtějí udělat co největší humbuk, knihy, multiplatformní hry, mluví se o filmu, určitě přijde i komiks (pokud ještě není). Ale i tak si říkám, že třeba co nevidět ohlásí plnohodnotné pokračování :)
@USER47 (09.10.2014 23:03): A SWAT ve světě Deus Ex je ten stejný SWAT, jako v našem reálném světě, nebo je to nějaká supr spešl jednotka? A jasně, že jsem ty narážky pochytal, ale já spíš myslel to, že nevím co si o něm myslet celkově ... proč vypadá jak vypadá (nemyslím ty agumentace), proč je ta postava taková jaká je, proč se chová tak jak se chová.. to mě prostě štve, nemám rád, když začnu hrát nějakou hru za postavu, která už má nějaký předem nastavený charakter a já se mu můžu jen přiblížit, nebo přizpůsobit ... ale třeba se to postupným hraním změní a zvyknu si..

Na druhou stranu, u takového Sheparda v ME jsem si zvykl hned a přitom jsem to hrál s jeho defaultním vzhledem ..

Prostě, mám asi raději, když hraju nějakou hru a hlavní postava, za kterou hraju, tak je "nepopsaný list" papíru, kterou si upravím podle svýho a podle toho se pak i rozhoduju a né, že mi hra sama nabídne postavu
Je to bejvalej příslušník SWAT, kterej po nějaký podělaný akci odešel dělat velitele ostrahy objektu do soukromýho sektoru. Tenhle job mu nejspíš dohodila jeho tehdejší slečna Megan, která už u Sarifa makala.

Někde jsou tam narážky na to, že byl od policie vyhozenej, on sám zmiňuje, že odešel dobrovolně:).

Všechno tohle je tam někde zmiňovaný, koukej se kolem, mluv s lidma, dozvíš se spoustu věcí:).
@Cobot (09.10.2014 15:10): Mě taky ne, ale zase díky vlastní úpravy dané postavy, se pak následně můžu s danou postavou více sžít a užít si nějaký osobní roleplay.

Ve Skyrimu, kdy jsem chtěl hrát za zlodějíčka/nájemného vraha, vytvořil jsem si postavu hubenější, temnější, aby to tak nějak pasovalo k charakteru postavy, se kterou bych pak chtěl hrát. Když bych chtěl válečníka/barbara, udělal bych si hromotluka s obříma svalama, atd ....

Ale tady? Vůbec nevím, co si o hlavní postavě mám myslet. Vůbec nevím, co má za sebou, vůbec nevím, co je vlastně zač, jestli nějaký nájemný žoldák/špión/bezpečností expert/hacker, vůbec nevím, proč mluví, jako kdyby měl za sebou už 156 sebevražedných akcí a jeho otec byl Chuck Norris .. prostě nevím, co si o hlavní postavě mám vlastně myslet a to mi pak zároveň dělá i problém si sám pro sebe určit, co s takovou postavou vlastně hrát ..