Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Depth Hunter 2: Deep Dive

20.08.2014
26.09.2014
49
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Depth Hunter 2: Deep Dive je pokračováním podmořského loveckého simulátoru Depth Hunter. V kampani je připraveno 25 misí ve třech různých lokacích světa. Vaším úkolem bude lovení ryb harpunou, fotografování podmořského světa a hledání pokladů.

Kromě kampaně se můžete v lokacích volně potápět a prozkoumávat podmořský svět. K dispozici je i obchod s vybavením pro potápění, do nějž se vyplatí investovat, protože vám ulehčí plnění misí. Nicméně herní doba kampaně je relativně krátká.


Poslední diskuzní příspěvek

Grafikou a hudbou mě hra dost nalákala. Bohužel hratelnost je pořád to samé dokola a příliš povzbudivé nejsou ani nadměrně dlouhé loadingy. Jinak je to pohodová hříčka. Nebezpečí nehrozí, žraloci vás ignorují. Jen krabi a medůzy mohou lehce ublížit, ale umřít se dá asi jen záměrně.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Hodnocení 6,5/10 , Splněné Achievementy 17 z 17 , Curator

Hra Depth Hunter 2 nemusí být nejlepším herním zážitkem vašeho života, je to průměrná hra, která je ale v lecčem jedinečná. Pokud jste nikdy neměli možnost vyzkoušet si potápění v reálném životě (určitě doporučuji), tak zde si to můžete vyzkoušet, alespoň v tom virtuálním.

Jako potápěč prozkoumáváte podmořský svět v třech světových oceánech (v oblasti Velké Británie, Středozemním moři, Jižní Americe). Vašim úkolem je chytat rozličné druhy ryb pomocí mechanické harpuny, sbírat a hledat poklady, fotit rybky a podmořskou scenérii v kampani čítající 25 misí.

Tento simulátor potápění a rybaření není příliš realistický, chybí zde příběhová linie, možnosti co dělat jsou omezené víceméně jen na lov a focení. Je to však velmi pěkná přestávka od hektických FPS a RPG her. Pěkná hudba, pomalé tempo, spousta výzev a slušná grafika dělají hru zábavnou na několik málo hodin.
+7