Depth Hunter 2: Deep Dive

20.08.2014
26.09.2014

Depth Hunter 2: Deep Dive je pokračováním podmořského loveckého simulátoru Depth Hunter. V kampani je připraveno 25 misí ve třech různých lokacích světa. Vaším úkolem bude lovení ryb harpunou, fotografování podmořského světa a hledání pokladů.

Kromě kampaně se můžete v lokacích volně potápět a prozkoumávat podmořský svět. K dispozici je i obchod s vybavením pro potápění, do nějž se vyplatí investovat, protože vám ulehčí plnění misí. Nicméně herní doba kampaně je relativně krátká.

Taková hidden object adventura víceméně. Děsně malé mapy, navíc jen tři, takže je to brzy repetetivní. Náplň furt dokola, jen loveni ryb, focení a hledání pokladu. Čekal jsem nějakou akci se žraloky aspoň nebo nějaké oživení, ale takhle jsou to jen 2 hodiny klikání o ničem.

Hodnocení 6,5/10 , Splněné Achievementy 17 z 17 , Curator

Hra Depth Hunter 2 nemusí být nejlepším herním zážitkem vašeho života, je to průměrná hra, která je ale v lecčem jedinečná. Pokud jste nikdy neměli možnost vyzkoušet si potápění v reálném životě (určitě doporučuji), tak zde si to můžete vyzkoušet, alespoň v tom virtuálním.

Jako potápěč prozkoumáváte podmořský svět v třech světových oceánech (v oblasti Velké Británie, Středozemním moři, Jižní Americe). Vašim úkolem je chytat rozličné druhy ryb pomocí mechanické harpuny, sbírat a hledat poklady, fotit rybky a podmořskou scenérii v kampani čítající 25 misí.

Tento simulátor potápění a rybaření není příliš realistický, chybí zde příběhová linie, možnosti co dělat jsou omezené víceméně jen na lov a focení. Je to však velmi pěkná přestávka od hektických FPS a RPG her. Pěkná hudba, pomalé tempo, spousta výzev a slušná grafika dělají hru zábavnou na několik málo hodin.