Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Depth Hunter

25
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.02.2012 PC
Vývojáři:
Biart
Oficiální stránky:
http://www.biart7.com/node/14
Depth Hunter patrí svojím spôsobom do kategórie loveckých simulátorov. Avšak s jedným rozdielom. Ako už názov napovedá, nebudete loviť na súši, ale pod vodnou hladinou.

V hre na vás čaká 25 misií, v ktorých budete loviť rôzne druhy rýb. Dostanete sa však, ale aj k ťažším úlohám - napríklad k starodávnej metóde lovu rýb alebo lovu so zadržaným dychom. Okrem lovenia budete mať možnosť aj hľadať poklady nachádzajúce sa pod morskou hladinou, fotografovať podmorské scenérie alebo bojovať s predátormi. Samostatnou kategóriou je voľný režim, v ktorom môžete skúmať život pod vodou. Vašou hlavnou a zároveň jedinou zbraňou bude harpúna.

Hra podporuje pohybové ovládanie Razer Hydra a je možné ju hrať v 3D móde s nVidia 3D Vision. Hra beží na engine BiEngine a o fyziku sa stará nVidia Physx. Okrem PC hra vychádza aj na PS3, kde je podporované pohybové ovládanie pomocou PS Move. Plánované sú aj konverzie na iOS, Android a Windows Phone.


Poslední diskuzní příspěvek

Dvojka je o hodně lepší a je to dost znát. Jedno z mínusů je bohužel grafika se nikam nepohnula.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Ať se ta hra tváří jakkoliv, tak je to arkáda bez příběhu :) Nevíte, kdo jste, co jste pod vodu přišli dělat - prostě vás na začátku plácnou do vody a lov ryby... Hm, zábava... Bohužel to je tak všechno, co ve hře děláte... Ale pozor, ve hře jsou žraloci - takže by to mohla být zábava - no, jenže není, protože když na něj chcete vystřelit, vače herní ego zařve něco ve smyslu, že to nejde a máte po ptákách... Po žralocích... Takže si prostě lovíte malý rybičky, hlídáte aby se vám nepřetrhnula šňůra od harpuny a... A to je asi tak všechno... Vlastně ještě jednou za čas musíte něco vyfotit, najít starou vázu apod... To je ještě horší, než chytání ryb... Jediné pozitivum hry je její grafika - sice jsem se nikdy nepotápěl, ale věřím, že takhle nějak to v moři vypadá... Jo, grafika je fajn... Od hry jsem nic nečekal, takže mě ani nemohla zklamat... Ale během hraní mě napadlo asi padesát věcí, v čem by hra mohla být lepší a zábavnější - možná příště... 4/10 - pokud bych nehodnodil grafiku tak 1,5/10

Pro: Grafika

Proti: Všechno ostatní

+15 +16 −1