Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deadlock II: Shrine Wars

1998
73
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Deadlock II je tahová strategie globálnějšího rázu, bez komplikovaných bojů a propracované diplomacie.

Hra se odehrává na několika planetách v daleké galaxii a hlavní náplní je plnění úkolů nejvyšší rady vaší rasy - dobývání planet za nejrůznějšími účely.

Herní mapa se skládá z několika vrstev. První je globální pohled na celou planetu, rozdělenou na několik sektorů. Další vrstva mapy znázorňuje již jednotlivé kvadranty, které jsou takovými malými základnami. Každý kvadrant má rozdílné zdroje potravy, surovin a energie, které slouží k rozvoji základen.

K dispozici je velké množství budov, které můžete stavět kdekoliv vás napadne, pomocí různých modů pohledu na daný sektor. Do postavených budov rozdělujete jednotlivé pracovníky, aby zvyšovali jejich efektivitu v získávání surovin, produkci jednotek a výzkumu. Vedle těchto budov je k dispozici i velká škála kulturně-sociálních objektů, které zvyšují morálku vašich obyvatel a tím i efektivitu práce.

Diplomacie mezi jednotlivými hráči se uskutečňuje pomocí definovaných frází, ke kterým náleží vždy nějaká funkce, jako žádost o spojenectví, vyhlášení války apod.

Válčení probíhá stylem drag 'n drop, kdy si označíte jednotky, které chcete použít a přesunete je nad nepřátelské území, kde má proběhnout útok. Vlastní boje pak probíhají automaticky a vám se zobrazí výsledek.

Multiplayer je až pro 8 hráčů po LAN/Internetu. Grafickým zpracováním pak Deadlock II nejvíce připomíná Alphu Centauri.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.