Já tu hru začal hrát teprve před 2 měsíci, mám ji na PS5,podle mě je hra už v topu a "vše" je vyřešeno. Hra je skvělá, spíš ty lidi co to hrají jsou dost toxic,ale nemůžu jím to napsat, protože (nevím proč) nedali na PS chat.
Zkusil jsem a prostě čekání na to, že to najde nějaké hráče je nekonečné v modu plays as killer :).
Vyzkoušel jsem DbD díky free víkendu. Ta hra je objektivně špatná, ale přesto má něco do sebe. Atmosféra a nutnost spolupráce je super, ale je to pořád to samé dokola. Dokonce jsem si ani nevšiml, že by odemykání "upgradů" mělo na něco vliv. Co musím pochválit, tak je vybalancování. Když hrají obě strany dobře, tak je to napínavé až do konce.
Dead by Daylight? Spíš Dead by Loading Screen!

Ruce od této hry pryč! Dokud vývojáři tuhle hru nespraví, tak se jí zdržte obloukem. Nefunkční alfa. Prakticky 1 mód furt dokola, nefunkční online hraní (nemají dedikované servery). Je to škoda, protože koncept je to velmi zajímavý - první hodinu mě to vážně chytlo. Pak se ale začaly objevovat bugy a já zjistil, že se to nedá ani hrát. Možná lokálně, ale i tak je to příšerně drahý.

Více z recenze na vecnykritik.cz