Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DCS: MiG-21bis

19.09.2014
100
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Legenda východního nebe v ultra-realistické simulaci. 3rd party vývojáři vytvořili pro DCS World samostatný modul, který přinesl jedinečný zážitek v možnosti plně ovládat legendární MiG-21 – letadlo, které se účastnilo nejvíce konfliktů v historii a sloužilo ve více než 40 zemích světa, včetně našeho československého letectva.

Vymodelováno je naprosto vše, co lze najít na originálním stroji. Avionika, elektrika, postupy, zbraně, radar, kokpit, externí model letadla, to vše je na úrovni trenažéru a tento modul létají mnozí bývalí českoslovenští piloti po ukončení aktivní služby.

Díky své komplexitě by hra šla přirovnat k regulárnímu leteckému trenažéru. Hloubkou simulace je plně srovnatelná s oficiálním DCS World modulem od Eagle Dynamics DCS: A-10C Warthog a dá se doporučit jen pro skalní příznivce leteckých simulátorů. Manuál je velmi rozsáhlý a naučit se ovládat letadlo, avioniku a zbraně je časově značně náročné.


Poslední diskuzní příspěvek

The best of the best! Neuvěřitelný smysl pro detail od 3rd party vývojářů do světa DCS World přinesl jedinečný zážitek jaký nemá téměř obdoby.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.