Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DCS: Flaming Cliffs 3

30.04.2013
95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

DCS: Flaming Cliffs 3 je přímé pokračování leteckého simulátoru Lock On: Modern Air Combat a jeho datadisku Flaming Cliffs. Hráč má možnost pilotovat všechny klíčové západní a východní stroje z 80-90. let minulého století ve fiktivních konfliktech nad Kavkazem.

Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že tvůrci vylepšili především grafiku, opak je pravdou. Většina letadel má pokročilý letový model (Su-25T, Su-25 a A-10A) a některá letadla mají profesionální letový model srovnatelný se samostatně prodávanými moduly (F-15C, Su-27 a Su-33). Pouze MiG-29A a MiG-29S mají standardní letový model.

Vylepšeny byly i procedury nahazování motorů, elektriky, avioniky, zbrojení, stejně jako radio komunikace s věží a wingmany. Také kokpity jednotlivých letadel jsou značně přepracované, ale ne klikatelné jako u plnohodnotných modulů DCS World.

Do simulátoru se dá poměrně snadno proniknout, v porovnání se samostatnými DCS World moduly jako např. DCS: A-10C Warthog, ale i přesto patří spíše k těm náročnějším. Má ale potenciál oslovit i úplné nováčky, jelikož nabízí celou řadu zjednodušení.

Výhodu také je, že všechny moduly DCS World lze spolu propojit v multiplayeru, nabízí se tak jedinečný zážitek ze společného létání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.