Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Day of the Zombie

46
15 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.03.2009 PC
Vývojáři:
BrainBox Games
Day of the Zombie je pokračování akce Land of the Dead: Road to Fiddler's Green a obě hry toho mají spolu mnoho společného (jako například engine, zbraně, zvuky). Žádný složitý příběh zde nehledejte (dokonce nedosahuje ani kvalit zmíněného LOTD), pouze se dozvíte, že všichni kolem vás jsou nakaženi zákeřným virem a vy musíte najít svou přítelkyni a dostat se pryč. V singleplayeru hra nabízí 14 misí s herní dobou nepřevyšující 3 hodiny.

Multiplayer obsahuje klasické módy jako je DM, TDM či CTF, a nechybí ani zajímavý mód Invasion, kde se bráníte na určitém prostoru proti hordám zákeřných zombií. Nechybí ani editor pro vytvoření vlastních map či stažení uživatelských map z internetu.

Tato hra si klade pouze za cíl vydělat trochu peněz za málo práce a prozatím vyšla pouze v Rusku.


Poslední diskuzní příspěvek

Dohrál jsem to a ikdyž je to prakticky totéž co Land of the Dead, tak je veliký rozdíl v lokacích, který v Land of the Dead byly zajímavý. Ale…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Zombíckých her není nikdy dost. Hra Land of the Dead: Road to Fiddler's Green mě bavila, tak sem se vrhl na její volné pokračování, o kterém hodně hráču jedničky neví. A co si budeme povídat, je o dost horší jak originál.

Hraje se tu za 3 postavy - studenta z koleje, školníka zdejší fakulty a jednoho seržanta co zbyl z výsadku armády. Každá má jinačí zbraně a jinačí cíl. Student musí najít svou dívku, školník zachraňuje cenné knihy a defakto celou školu, a voják chce prostě přežít a zmizet z města, dřív než propukne konečná vyhlazovací operace. Čeká vás 14 levelů zombíckého pekla. Zatímco v jedničce byl pěkně plynulý průchod, zde se každý level mění postava, což by nebylo na škodu, ale s každým charakterem procházíte tu samou lokaci. Takže tu máme 3 x kolej, 3 x ulici, 3 x knihovnu, 2 x spravcuv domek, 2 x prednaskove saly a nakonec jednou doky. Samotná hra tak působí spíš jako nějaký mód původní hry. V editoru to musela byt práce jednoho týdne.

Přesto všechno fandům originálu hru doporučuji. Místy je docela působivá atmosféra, občas sem se i lekl, když na mne vybafla zombie ukrytá za dveřmi.

Pro: zombie

Proti: recyklace

+7