Zombíckých her není nikdy dost. Hra Land of the Dead: Road to Fiddler's Green mě bavila, tak sem se vrhl na její volné pokračování, o kterém hodně hráču jedničky neví. A co si budeme povídat, je o dost horší jak originál.

Hraje se tu za 3 postavy - studenta z koleje, školníka zdejší fakulty a jednoho seržanta co zbyl z výsadku armády. Každá má jinačí zbraně a jinačí cíl. Student musí najít svou dívku, školník zachraňuje cenné knihy a defakto celou školu, a voják chce prostě přežít a zmizet z města, dřív než propukne konečná vyhlazovací operace. Čeká vás 14 levelů zombíckého pekla. Zatímco v jedničce byl pěkně plynulý průchod, zde se každý level mění postava, což by nebylo na škodu, ale s každým charakterem procházíte tu samou lokaci. Takže tu máme 3 x kolej, 3 x ulici, 3 x knihovnu, 2 x spravcuv domek, 2 x prednaskove saly a nakonec jednou doky. Samotná hra tak působí spíš jako nějaký mód původní hry. V editoru to musela byt práce jednoho týdne.

Přesto všechno fandům originálu hru doporučuji. Místy je docela působivá atmosféra, občas sem se i lekl, když na mne vybafla zombie ukrytá za dveřmi.

Pro: zombie

Proti: recyklace