Dohrál jsem to a ikdyž je to prakticky totéž co Land of the Dead, tak je veliký rozdíl v lokacích, který v Land of the Dead byly zajímavý. Ale u tohoto dílu to bylo hodně ubohý, lokace nezajímavý, stereotypní, dvakrát se opakovala lokace v kině, což moc záživný rozhodně není, naopak to hráče ještěc víc nasere a jediná zajímavější a propracovanější lokace byla úplně ta poslední, aby se to pestře zakončilo a tím bylo jasně poznat, že kdyby aspoň tak jako poslední lokace, vypadala celá hra, tak by i tento díl mohl být docela v pohodě, ale bohužel, opravdu si s tím vyhráli až na konci, kde bije do očí ta větší pečlivost tvůrců vymodelovat zajímavější a propracovanější prostředí. Ze zvědavosti si to zahrejjte, pokud vás bavil první díl Land of the Dead, ale o nic nepřijdete, nanejvýš o nadšení.
popkec: Land of the dead jsem měl dohraný tak jsem šel do tohohle, teda je to jedno a to samý jen dá se říct v jedný budově. Občas mě štvalo že procházím stejnou místnost 3x. Ale zase bylo zajímavý hrát za nabouchanýho vojáka co měl nějaký arzenál a pak za nějakýho školáka kterej měl většinou jen basebolku. Ale dost debilní tam taky bylo ten příběh, ten mi přišel maximálně do počtu a navíc ten co to vyprávěl zněla jak kdyby z toho měl jen srandu.
campbell: Měl jsi radši vzít Land of the dead, tam vypadala kampaň alespoň trochu zajímavě. Krom multiplayeru to není nic extra, zvlášť teda tenhle díl