Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Darkout

14.01.2013
44
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Darkout je akční hrou se strategickými prvky a špetkou survivalu, nejvíce připomínající Terrarii, ve které jste jako jediný přežil pád záchranného modulu na vzdálené planetě. Na první pohled se "nový domov" jeví opuštěně, avšak po bližším prozkoumání vaše postava zjišťuje, že je tu plno tajemných a nepřátelských bytostí. Jediným způsobem, jak se těmto nepřátelům ubránit, je za pomoci zbraní, vyzkoumaných a vyrobených ze sběru surovin. Dalším důležitým pomocníkem k přežití je zde světlo, jež umožňuje objevovat předměty ukryté ve všudypřítomné temnotě.

Hra nabízí náhodně generované lokace, ve kterých je nutné nalézat a sesbírávat předměty s možností dalšího vylepšení (sekera, rýč, krumpáč aj.), nutných k přežití a překonání zatarasených míst (oheň). Neméně důležitou činností je zde výzkum. Za jeho pomoci je možné správnou kombinací surovin vyrobit náboje, zbraně, nástroje atd.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Noc je temná a plná temných stvoření, jestliže budete bezpochyby souhlasit, pokud jste hráli Minecraft nebo Terraria.Noc je strašidelná, pokad máte baráček zavřete si dveře a jděte spát , nebo (pokud jste uvězněný v divočině), vykopejte si díru a zůstan te tam, dokud monstra neodejdou.
Nevím, proč si tvůrci myslí, že tohle je originální, když to samé nám nabízí i předchozí dvě hry Terraria a Minecraft

Lidé, na forech to hodnotí bud 10/10 či 1-4 z 10 .A říkají, že neexistuje žádný jasný cíl. Neexistuje žádný postih za smrt. Ale pokud hráli T a M tak tam je to samé přeci..

Fanoušci také tvrdí, že hra je vydána, jako nedodělaná; časté pády, problémy s rozlišením.
Dokonce jsem četl na jednom webu, kde hru vychvalují, jaký to je super klon terrarie.Jak tvůrci udělali super hru s originalními prvky.(Ano temnota, výzkum a tím to končí)A pak to zabijou tím, že řeknou hra nemá žadný potenciál a daj jí 7,5 z 10.


Neznat Terrariu a minecraft byla by to asi fajn hra.A Kdo chce najde si k ní cestu.
Třeba já hned při spuštení si říkal, kruci to vypadá dobře, ale pak jsem si uvědomil, že to není tak super, jak si člověk myslí.

Hra stojí 10 doláču, radši šáhnout po warezu, aby jste zjistili, zda to má smysl téhle hře dát šanci.

Pro: Spolupráce s fanoušky, časté aktualizace , atmosféra, výzkum.

Proti: multiplayer, "snaha o konkurenci " , ale je to spíš klíště, cena

+8 +9 −1