Noc je temná a plná temných stvoření, jestliže budete bezpochyby souhlasit, pokud jste hráli Minecraft nebo Terraria.Noc je strašidelná, pokad máte baráček zavřete si dveře a jděte spát , nebo (pokud jste uvězněný v divočině), vykopejte si díru a zůstan te tam, dokud monstra neodejdou.
Nevím, proč si tvůrci myslí, že tohle je originální, když to samé nám nabízí i předchozí dvě hry Terraria a Minecraft

Lidé, na forech to hodnotí bud 10/10 či 1-4 z 10 .A říkají, že neexistuje žádný jasný cíl. Neexistuje žádný postih za smrt. Ale pokud hráli T a M tak tam je to samé přeci..

Fanoušci také tvrdí, že hra je vydána, jako nedodělaná; časté pády, problémy s rozlišením.
Dokonce jsem četl na jednom webu, kde hru vychvalují, jaký to je super klon terrarie.Jak tvůrci udělali super hru s originalními prvky.(Ano temnota, výzkum a tím to končí)A pak to zabijou tím, že řeknou hra nemá žadný potenciál a daj jí 7,5 z 10.

Neznat Terrariu a minecraft byla by to asi fajn hra.A Kdo chce najde si k ní cestu.
Třeba já hned při spuštení si říkal, kruci to vypadá dobře, ale pak jsem si uvědomil, že to není tak super, jak si člověk myslí.

Hra stojí 10 doláču, radši šáhnout po warezu, aby jste zjistili, zda to má smysl téhle hře dát šanci.

Pro: Spolupráce s fanoušky, časté aktualizace , atmosféra, výzkum.

Proti: multiplayer, "snaha o konkurenci " , ale je to spíš klíště, cena