Darkest Dungeon: The Butcher's Circus

28.05.2020

freeware
rozšíření

Jedná se o rozšíření do hry Darkest Dungeon, které přináší PvP arény. Na Hamlet totiž přijel cirkus, jehož součástí jsou i gladiátorské zápasy sloužící k pobavení diváků. Ve hře se tak objevuje nová lokace s názvem The Butcher's Circus, kde se utkávají dva hráči proti sobě a každý z nich ovládá partu čtyř hrdinů. Tito hrdinové ovšem nepochází z rozehrané kampaně, ale jsou vytvořeni zvlášť mimo hlavní kampaň a DLC The Crimson Court a The Color of Madness.

Součástí přídavného obsahu jsou i nové trinkety, které jsou určené výhradně pro PvP boje, jelikož trinkety z kampaně v PVP rozšíření nelze používat. Všichni hrdinové a jejich dovednosti jsou odemčené od začátku. Hráč také může odlišit svoje bojovníky a svůj tým modifikovatelným bannerem. Hráč má možnost vyzvat na boj svého kamaráda na Steamu, nebo zápolit v lize s náhodnými oponenty. Liga obsahuje 5 ranků - Novice, Apprentice, Veteran, Champion a Darkest, a každý rank má 3 stupně.

Ok, tak dnes som hru zapol po vyše mesiaci a reakcie servera počas boja sú stále strašne spomalené až na takú úroveň, že som s jednou postavou pomaly nestihol zahrať kolo, stále to občas padá. RNG pôsobí ešte brutálnejšie ako predtým (možno aj preto, že hrám vysoký rank, kde naozaj ide o každý správne použitý skill) a hlavne stun je strašne op a vždy ho dostanem, aj keď mám 90% resist.

EDIT: Uberám 10% z hodnotenia, mali dosť času to fixnúť alebo zapracovať trocha na zmenšení rng či vybalancovaniu, no miestami to pôsobí ešte horšie.