Ok, tak dnes som hru zapol po vyše mesiaci a reakcie servera počas boja sú stále strašne spomalené až na takú úroveň, že som s jednou postavou pomaly nestihol zahrať kolo, stále to občas padá. RNG pôsobí ešte brutálnejšie ako predtým (možno aj preto, že hrám vysoký rank, kde naozaj ide o každý správne použitý skill) a hlavne stun je strašne op a vždy ho dostanem, aj keď mám 90% resist.

EDIT: Uberám 10% z hodnotenia, mali dosť času to fixnúť alebo zapracovať trocha na zmenšení rng či vybalancovaniu, no miestami to pôsobí ešte horšie.
Vyšiel nový patch, ktorý vyzerá to fixol to, že hra ostane seknutá mimo ťahu hráčov, ale ešte tam sú nejaké technické neduhy.
Tak som to trochu ešte zahral a dotiahol to na Champion ligu (je 5 líg - novice, apprentice, veteran, champion, darkest) a skóre mám 29:4. Začína už však celkom prithovať, tak rozmýšľam, kedy ma to donúti zmeniť taktiku + začína sa trochu už prejavovať aj nuda.
15:3 a už prituhuje, bolo treba jemne upraviť build. :)
Akurát ma na tom štve, že hoci je to na jednej strane chytľavé, má to technické bugy (disconnecty a seknutia uprostred zápasu, kedy sa hráč môže na všetko pozerať, ale ani jedného hráča kolo nepokračuje) a hlavne, čo sa kritizuje všeobecne najviac - obrovské RNG na PVP pomery, v PvE v hre to nie je až tak viditeľné, ale ak má oponent všetkých 4 hrdinov afflicted a ja len dvoch a mám aj vyššie resisty a mne obe afflicted postavy passnu kolo rovno po sebe a jemu ani jedna, tak je to dosť smola.
Priznávam sa bez mučenia, že najprv som to nechcel ani skúšať, predsalen mi do tejto hry nesedelo pvp, ale nakoniec som to dnes v noci vyskúšal a je to celkom chytlavé, hoci to má svoje bugy. Aj sa mi celkom darilo 12 víťazstiev a 2 prehry. Z toho 6 víťazstiev bez toho, aby mi zabili čo i len jednu postavu a v 3 prípadoch mi zabili postavu jednu. Som ale celkom prekvapený, že som nestretol nikoho, kto by hral zostavu a taktiku ako ja. :)