@Charllize (21.05.2020 23:41): Proč je jiná verze na jiném systému k naštvání? Když jsem fanoušek značky, tak mám radost, že je ještě co hrát. A pokud se originál, jaku u Daikatany, moc nepovedl, tak je lepší verze také přínosem.
@Naginata (21.05.2020 18:33): To jestli nejaka verze pro lidi co nemaji televizi nebo museji hrat v lese byla lepsi je subjektivni, spis by sedelo jina :)

Jo a kdyz nejaka hra je na vice systemech uplne jina je spis k nastvani, i kdyz zrovna od gameboy color nelze cekat quake ii engine a asi nic jinyho ani udelat nemohli, nez to udelat jinak. Jako mohli se na vysrat uplne, to udelat mohli :)
@Naginata (21.05.2020 18:33): "Mnohem" asi ne, ale třeba Harry Potter and the Sorcerer's Stone na GBC byl nejlépe hodnocenou verzí a od ostatních se lišil, neb to bylo "JRPG". Myslím, že by se toho našlo víc, ale moc jsem těch handheld verzí nehrál.

Troufl bych si i tvrdit, že hodně java her bylo lepších než jejich PC/konzolové předlohy, ale to zas těžko posoudím, protože jsem nehrál většinu předloh. :D Napadá mě třeba Brothers in Arms: Earned in Blood nebo Spore.
Existuje nějaká jiná hra, kde je verze pro handheld mnohem lepší než ta pro PC a konzole?