@Feidias (13.03.2023 09:49): Nejaký konkrétny dôvod?
Si ma vyplašil, tak som pozeral oficiálny twitter CDPR, či nevydali nejakú správu o odložení, ale nič, preto ma tento post na základe ničoho udivuje :)
@Paul (12.03.2023 17:36): Kvalita originál textur mě docela udivuje. Ale to je jako s tím Kingdom Come. Stáhnu si oficiální DLC s HD texturama a pak koukám jak blázen, co je to skoro všude za mazaniny.
Dohráno podruhé. Tentokrát jsem se z toho všeho nezastřelil, takže zvedám hodnocení, V se stala šéfem afterlife a šla na vesmírní heist, Johny dodržel své slovo a vykoupil tak svou duši. Romancoval jsem Judy, líbí se mi, jak je tam romance pro každýho sexuálního typana, takže si každý přijde na svý.
@Jab (18.02.2023 18:19): Gigs mi ani nevadili, ono je blbost je plnit nějak po sobě, spíš slouží jako taková tečka za hracím dnem :D Některé mají i fajn příběhy, tam jsem si někdy i řekl, že by z nich mohly být propracovanější klasické questy. Ale jinak jak říkáš, je to výplň, kterou může hráč vynechat. Koment asi bude, ale ne dnes, mám hlavu jak střep :)

@Gordon (18.02.2023 18:15): Jo, auta jsou jedna z těch věcí. Stručně řečeno, používal jsem jen motorky.
@Zoltan (18.02.2023 16:58): Congrats. Na koment se těším. Já přes ty mraky problémů nemohu popřít, že jádro té hry je výborné. Bohužel jej trochu více utopili v naprosto zbytečném obsahu. Ale chápu, že tu mapu bylo náročné zaplnit bez random odpadních questů.
Já jak hraju teď podruhé, tak si často říkám, jak hloupé je u těch aut, jak snadno dosáhnou maximálky a v tý pak nepříjemně vrní a a nejdou přes ní, nebo jak je celej potenciál aut zabit tím, jak jsou nezničitelné a ve hře jsou jen čtyři závody, kdyby z toho udělali semi-závodní hru, kde je například potřeba sázet vaše auto a závodní AI nebylo tak tupé, že se musí neustále teleportovat za hráče. Ta mapa na to má.
Po skoro roce dohráno :( Mám tam tedy ještě pár questů a gigs, ale to už si nechám na DLC. Projel jsem si také všechny konce, které se mi povedlo odemknout a některé tedy pěkný knedlík v krku. Jinak sám nechápu, jak jsem se mohl tak ponořit do hry, ve které se stále nachází dost grafických glitchů (i když už ne vážných) a u které jsem si tak často říkal "Ty vole, tohle kdyby vývojáři ještě dopilovali, to by byla paráda." Tak snad ve dvojce, potenciál je sakra obří.
Update GOG galaxy mi taky haproval, autoupdate selhal a instalačku taky hlásila chybu. Ale mám ho od začátku a nikdy jsem neměl problém -> může za to Gordon.
Hmm, gog galaxy se neumí updatovat ani přes instalačku a furt hází errory. :)))
@Jab (01.02.2023 19:33): Před updatem.

Mimochodem, ten launcher je taky super, na stáhnutí patche vyžaduje 60 giga na disku i přesto, že patch má 1, a při updatování se mi nabídne updatování launcheru, kterej jinak updatovat nejde, protože hází eror. :-D
Tyjo, ta hra má nově nějakej problém s pamětí, protože se "vypínaj" monitory, někdy nejdou tachometry auta, jindy zas nemůžu interakovat s intercomy, na obou PC. A ty bugy s auty jsou pořád rozkošný, jak projížděj silnicí, svodidlem, betonem... Občas jen tak katapultují, doprava furt tragická, semafory furt na okrasu... NPC se pořád zjevují a mizí před očima... Achjo, ten svět je pořád tak iluzorní, NPC žerou CPU výkon, přitom to není o moc složitější AI, bež měli GTA nebo Mafia.

Mimochodem výkonově se to asi polepšilo, ale pořád nedám všude čistých 60 při 4k + perf DLSS, můžu si vybrat, jestli trochu stabilnější FPS, nebo jeden RT efekt, vybral jsem si ty odlesky, protože opravdu dělaj asi nejvíc na efekt.
@Vurhor (komentář): " CD Projekt Red prostě UMÍ psát "

souhlas, to zachránilo plytkej gameplay u Witchera trojky. Resp. ne zachránilo, ale udělalo to z toho super hru.
@Jab (23.01.2023 12:04): Já tomu dávám rok, maximálně dva. Fakt mě láká vychutnat si to znovu tentokrát s ženské stránky a corpo minulostí (napoprvé hráno za street kid) plus vyzkoušet i jiná zaměření a řešení některých úkolů.
@Vurhor (23.01.2023 11:20): Judy má tu "kamarádskou" linku dobrou. Imho i sedne k té její melancholii. Romancovat ji mi tedy nechybělo. A sjet Cyberpunk znovu za female V asi mnoho let nezvládnu. Ani si nemyslím, že je to třeba. Neb těch odlišností dle pohlaví hlavní postavy asi zase až tolik není.
@Jab (23.01.2023 10:44): Taky jsem na to hodně zvědavý, Elbu mám hodně rád.
Panam je fakt super. Ze začátku jsem se teda bál, že se nebudu moct rozhodnout mezi ní a Judy, protože mám slabost pro pokérované holky, ale když pak vyšlo najevo, že je na holky, tak se mi ulevilo. :D
No tak kdyby nepsali tu roli jen na Silverhanda a zůstali u toho že tam budou 3 takové podobné "postavy", s tím, že to nebude mít tak velkou váhu jako ve výsledku Silverhand, tak jsem možná spokojenější. Ale to je holt nevýhoda ukazování jakýchsi pre-alfa buildů.
@Feidias (10.01.2023 08:46): O tom žádná. Já mám třeba strašně ráda, když mají někde schopné oddělení castingu, co dokáže dobře odhadnout talent u zcela neznámých tváří. Něco mě vždycky hřeje na srdci, když si můžu oblíbil nějakého novonalezence na základě jeho špičkového talentu. Plus studio na tom většinou těžce vydělá, díky relativně malým nárokům na plat.
Silverhand je dobrá postava, která je chvíli v pohodě a chvíli je to úplnej magor. Keanu ho imho hraje dobře, jen mi přijde, že je vlastně úplně jedno jestli to je ten Keanu Reeves. Výborných herců je strašně moc. Všichni v Cyberpunku jsou super ačkoliv nikoho dalšího člověk jako herce nezná:), nebo alespoň já ne.
Když už se tu bavíte o Johnym a Reevesovi... jsem asi jedna z mála, komu Silverhand přišel jako učebnicový psychopat a ta jeho určitá "monotónost a prkenost" v podání Reevese mi tam na to právě neskutečně sedla, protože to zobrazuje tu prapodivnou chladnost psychopatů. Během celé hry jsem nevěděla, co se vlastně Johnymu honí hlavou a jestli mu mám věřit. A když už to vypadalo, že to je vlastně jen fajnovej nepochopenej chlap, kterého stačí trochu víc poznat, tak mu zase hráblo a mě polil strach a naskočil mi mráz po zádech.
@kristmeister (09.01.2023 17:50): to je taky výbornej film, ikdyž nemá s komiksem nic moc společnýho. No a samozřejmě "klasika" největší: Johnny Mnemonic :) Mi přijde až neuvěřitelný že mezi Johnym a Neem jsou jen 4 roky..
Keanu i Silverhand jsou "larger than life" lidi fungující na charismatu, já si teda v tý roli nedokážu představit nikoho vhodnějšího.

Reeves není špičkovej oskarovej herec, ale má prostě charisma.. v Matrixu či Cyberpunku je super...nebo třeba v Ďáblovo Advokátovi.
@GameEs (09.01.2023 13:24): Hele, co si budem, Keanu je super chlap v životě, na Johna Wicka a Nea se hodí super, ale všechny jeho vážnější role jsou bolest koukat a ta role v CP77 mu prostě nesedí. Johnny Silverhand má být prostě dick, tak je ta postava udělaná, proto se chová hloupě.
@Bursoft (06.01.2023 17:01): To mi přijde docela vtipný nazvat Reevese toporným hercem :D spíš ta postava není napsaná úplně dobře. Ten potenciál tam byl a chápu kam to chtěli směrovat, ale občas se chová vyloženě hloupě.
@SilentWolf (06.01.2023 22:20): jsem furt čekal na dabing novejch dílů a mezitím vyšly nové nové díly...ale už jsou prej snad taky nadabovaný, takže bych se do toho měl pustit.

Koukám na čsfd a on je i nějakej novej film, sakra tak to mám co dohánět..