@Tommywise (04.09.2020 16:07): Já zrovna vím, o čem mluvím... A Counter-Strike hrát můžeš, aniž by ses chtěl nastřelit? A taky je dobře, že na erotické obrázky nekoukáš, porno totiž deformuje optiku, jakou vnímáme partnerský sex. Takže až jednou potkáš toho pravého, budete velmi šťastní.
@H34D (03.09.2020 22:00): Ono se to lehce odsuzuje kdyz si to nepoznal, lidi to vidi povrchne a jen dusledky a vuci tem lidem ma averzi,odpor a nenavist.... do te doby nez si jednou da.... on totiz nevidi to co ta droga dokaze, uprime pri pomysleni na to jake to je byt mirne prestreleny se mi dela husi kuze a vyhybam se tem myslenkam- napr. nemuzu videt eroticke obrazky, protoze pak automaticky myslim na pernik :( ...to je pak vnitrni boj o to ty myslenky ze sebe dostat pryc
@Tommywise (03.09.2020 15:03): Podívej se na svý pracky, jak po letech vypadaj, rozpíchaný, ztvrdlý žíly, deprese tě přepadaj. Headi ti nefetujou, z nich si, chlapče, příklad ber, bez stříkačky, ruku v ruce, za život bez drog se per...
tak tohle sem jednu dobu kdysi davno hraval fest, ani dodnes nechapu proc sem tomu venoval tolik casu kdyz me to z dnesniho pohledu prijde naprosto stereotypni nuda. Parkrat sem to hral i na perniku a to pak nikdo nemel sanci, to sem byl jako chodici otacejici se strilna s ocima vsude XD
protoze se to hraje jinak, stravil jsem stovky hodin na 1.6, o neco mene na Source a GO jsem opustil po trech hodinach, lide hravali pres deset let jeden typ CS a Source akceptovali proto, ze se puvodni hre stylem hrani velmi podobal, pokud chce nekdo serii Counter strike posouvat dal, vzdy bude muset celit silne konkurenci trhu multiplayer strilecek, zatimco stara klasika ma sve misto porad dane... to ani nemluvim o predelanych mapach a jinemu chovani zbrani - pro nove hrace jiste lepsi volba, clovek co zacinal na kdovijake verzi 1.x s prvnima AI botama co se vubec objevily bude mit nejspis vyhrady, jelikoz to bude vice pusobit spise jako uplne jina hra s obdobnym nazvem a podobnymi mapami
@Maximus (18.02.2014 08:01): Taky se divím, že někdo zůstal třeba u multiplayeru SC 2: Wings of Liberty a nepřešel na Heart of the Swarm. Sice je tam více funkcí, jiné jednotky, nové i staré mapy atd., ale přesto je ladder WoL stále funkční. Prostě to tak je no, jestli je na vině neochota investovat dál, nostalgie nebo pohodlnost je každého věc.
Ja chapem, ze niekto bol este v plienkach ked bolo CS 1.6 alebo sa nehral a dostal sa az k CS:source. Jasne, moze to hravat z nostalgie (to ale moze byt kazda starsia hra). Ale to ako keby som hraval stale UT 2003 a pritom tam mam lepsiu a novsiu verziu UT 2004 (v tomto pripade CS:GO). Cize nechapem hlavne to, ze preco hraci CS:Source neprejdu na lepsiu verziu takmer tej istej hry.

A nemam rad, ked niekto zacne utocit a mysliet si, že zožral vsetku mudrost sveta. Ja som dal chlapcom za pravdu, lebo H34D napisal aka je Source dnes zbytocna verzia (a to je, ne že ne) a Mazar popisal vyhody novej verzie.
Ale pozri sa, ked mas najradsej Source, hraj si to aj dalsich par rokov, who cares.

A preco chapem, ze niekto hra 1.6 a neprejde na nove verzie? Lebo je tam uplne iny graficky engine, ta hra vypada uplne inak ako novsie verzie. Ale CS:Source a CS:GO vypadaju podobne, len GO je (po milionty krat) bohatsie na vsetko.

Proste takto - je hra, ktoru hravam roky, mam ju rad a teraz pride NOVSIA verzia tej istej hry, ten isty engine, ale vsetko je krajsie. Tie iste mapy, ale je ich este viac. Tie iste mody + nove mody. Vsemozne akcie, dropy (vecicky na ktorych si clovek moze privyrobit len hranim svojej oblubenej hry) - tak preco kurva neprejdem na novsiu, krajsiu a bohatsiu verziu tej istej hry? Prečo? TOTO NEPOCHOPIM (a nostalgia je slaby argument - skor nejake klapky na očiach a nechcenie prejst na novsiu verziu / cena a myšlienka že je to to iste a podobne)
@Maximus (17.02.2014 19:08): Tak mi je jasné že nerozumíš psanému textu, ale že nerozumíš ani tomu co si sám napsal mě docela překvapuje :D (ostatní to pochopili co jsem tím myslel, takže problém bude u tebe ;))

(aby ti to už konečně docvaklo, proč říkám že nerozumíš ani vlastnímu textu: první mluvíš o nostalgii a popíráš že nostalgie může byt pro někoho u CS:S a teď tu porovnáváš kvalitu her, což nemá společného ani s původním textem a ani s "nostalgií" :D)
No, já taky CS 1.6 nijak zvlášť nehrál, a proto je pro mě CS:S "nostalgie". Ale už bych CS:S nehrál, protože CS:GO je lepší, modernější a nabízí více. Nicméně naprosto rozumím, že pro někoho je nostalgie 1.6 a pro někoho CS:S. Pro další generaci bude nostalgie CS:GO a pro generaci ob to bude případné CS:GO 2. No big deal.
Aha, takhle, vlastně je pravda, že pokud někdo vyloženě začal na CS:Source, pak je možné, že nemusí chtít přejít na CS:GO z důvodu "nostalgie", uznávám... Ovšem chci také dodat, že tohle je takový zaslepený druh nostalgie, protože pojem nostalgie se pojí hlavně se starými hrami, popř. jejich prvními verzemi. CS:Source už je druhá verze a skutečně oproti CS:GO je jen ve všem horší... Hráč CS 1.6 si může hraní CS 1.6 obhájit tím, že je to první verze CS a že u ní chce prostě zůstat, protože je první, má pěkně kostičkovanou grafiku, kostičkované hitboxy, velké granáty atd. :)
@Maximus (17.02.2014 18:57): opět nostalgie CS 1.6 a nechápeš CSS, a opět si to nevysvětlil, proč chápeš jeden díl a nechápeš druhý když třetí je lepší než první dva ? nostalgie ? CSS hraju jen z nostalgie, CS 1.6 neznám a na CS:GO nepřejdu, těžké na pochopení že ;)
Aha vy tu haluzite na tej nostalgii, sa mi zdalo ze sa riesi preco by mal niekto robit taku hlupost ze zacne hrat GO ked moze hrat 1.6 alebo este uzasnejsi bozsky Source.

Lebo ja som povodne reagoval na EuroSamurai a nejako som si nevsimol ze potom uz tam bol Arc, az teraz pozeram ze to bol vlastne niekto iny.
Tak este raz - chapem stalu hravanost 1.6 lebo kto z tych hracov nepresiel na novsi CS:Source (vlastne len graficky vylepsene mapy a nic naviac) tak niektori neprejdu ani na CS:GO (aj ked tu je tych vylepseni a obsahu viac).

Ale nechapem hravanie CS:Source. CS:GO ma vsetko co ma predosla verzia + ovela viac. Su tam tie skiny na zbrane napriklad (lahko sa da privyrobit predajom alebo pre zberatelov velmi fajn zabavka), viac hernych modov a vsetky mapy z predoslych verzii + nove + rozne akcie (operacia Bravo napr.)

To je ako so seriou Unreal Tournament , prva verzia bola hravana a oblubena (ako 1.6) potom prislo UT 2003 (ako CS:sOURCE) ale malo to viacmenej len krajsie mapy a malo bonusoveho obsahu a potom prislo UT 2004 ktore malo take iste mapy + ine a kopec hernych modov - takze som tiez nechapal kto mohol hrat verziu UT 2003 ked 2004 bolo to iste ale podstatne lepsie.
Ten isty pripad je CS:GO je to v podstate ovela bohatsia a vylepsena verzia CS:Source.
@mazar1234 (17.02.2014 16:51): Ved to bola pointa.
Chapem ked niekto preferuje GO, lebo ma rozne novinky. Chapem ked niekto preferuje CSS/1.6, lebo nostalgia.
Ale nechapem ked niekto preferuje 1.6 z nostalgickych dovodov a zaroven nechape, ze rovnako moze clovek brat aj CSS.
@aoshi (17.02.2014 16:27): Ja som nieco uviedol, ale skusim to este inac. Ja som odchovany na CS, zacal som hrat myslim vtedy verziu 1.4 takze patrim aj k tej skupine nostalgikov. Na CS mam kopec krasnych spomienok, kde sme hravali LAn party v poctoch 10-20 ludi, neskor aj potom cez Steam s kolegami na serveroch atd.

No odkedy som zacal hrat GO nevidim uz absolutne ani jediny dovod preco by som mal radsej hrat 1.6. O Source ani nehovorim, hraval som ho sice iba chvilu ale oproti GO nema absolutne nicoveho nic navyse ci lepsie. Naopak GO ma viacero lepsich veci takze tam nie je o com rozmyslat. > IMHO <
@Maximus (17.02.2014 15:32): ja tu popravde ziadne vysvetlenie nevidim
Spominalo sa len "chapem tych co hraju 1.6", ale okrem nostalgie nepadol ziadny argument.
Rovnaka nostalgia moze pre niekoho (mladsieho) byt aj CSS
@H34D (17.02.2014 14:50): sarkasmus, "chápu CS 1.6", když je tu CS:GO proč chápe CS1.6 a né CSS (když v těch hrách moc rozdílu není, nostalgik může byt klidně i u CSS, kdo určuje počet let pro "nostalgii" ?...)?:D
@Arc (17.02.2014 14:02): Potom asi neznáš všechna vylepšení CS:GO :)

Jak napsal Deathspank, chápu nostalgiky, kteří zůstávají u 1.6, ale CS:Source je v době CS:GO opravdu zbytečná hra (psáno s nadsázkou, Euro Samuraji!)
@Arc (17.02.2014 14:02): Urcite napriklad kvoli tomu aby nemuseli pouzivat ten prestarnuty engine, navyse sa evidentne ludom pacia tie serepeticky typu skiny na zbrane.
Dobry je aj matchmaking ktory celkom slusne a uspesne funguje.
Skvely odreagovavaci a velmi zabavny Demolition mod, ktory sa naozaj podaril.

Ale teda hlavne ten egine, ktory uz v GO nie je ako z doby kamennej.
Ja hlavne nechapem kto a naco hra to Source este stale.
1.6 este pochopim, ale preco hra niekto Source? ked CS:GO ma vsetko a este ovela viac?
Hm, a na hráče 1.6 se evidentně kalí. To mám na steamu už asi 8 let a oni mi to stejně nepošlou, svině! :-D
Zaujímavé, 29.5 mi prišiel mail od stemu, taký istý ako keď som si chcel prvý krát aktivovať betu... s tým istým kódom...

"Thanks!
Your game will be active in 24 hours."

Som zvedavý...
@Nons3nse (01.06.2012 12:54): Blbá otázka, ale prohlídl sis v library své hry? Já ji tam nečekaně našel, myslel jsem, že mi poslali jen ten gift. Na druhou stranu bys ten gift v tom případě dostat měl...
Nu, tak po 115 minutách s CS:GO můžu prohlásit, že Valve opravdu neumí dělat "důvěryhodné" zbraně, o tom, že to zase střílí úplně jinak nemluvě.

Ale jinak grafika je hezčí, nové zbraně jsou docela fajn a nové módy jsou zábavné. Takže ok.
Jak muzu odinstalovat steam? CSS mam odinstalovat ale steam nevim kde.... nikde sem nenasel zadny uninstall
Nevíte o nějakých CZ serverech, kde se hrává klasika .. ? ne jen only Dust apod.
Díky matchmakingu by to nemělo být tak hrozné. Z gameplay videí soudím jen to, že někdo majestátně zmrvil zvuky zbraní, kalach teď zní jako otevírání šampusu.
Dneska jsem se na to v práci koukal a nevím no ... mám z toho smíšený pocity .. i když je fakt, že zatím o tom moc nevíme vlastně :D a takové ty heslovité věty to je o ničem.