A je to potvrzené ? Ale asi se nedá čekat, že by měli nějaký lepší engine no..
Bože hraju betu a už po několikátý sem narazil na server kde je idiot kterej naschvál zabíjí lidi v teamu ale nikdo krom pár lidí není schopnej napsat voteban aby už neotravoval, muže mi to někdo vysvětlit?
Protože já to nechápu.
Ted jsem zkusil mit zaple to raw input a akceleraci a otaceni se zrychlilo, coz je dobre, ale mireni se zda byt furt moc rychle.
CS jsem nehrál, takovéto nastavení ve hrách neznám. Akcelerace obecně zhoršuje míření.
tim ze se otacim pomalu myslim ze pri pohybu, skakani a bunny hopu je ta citlivost moc mala a pri mireni at uz jen s automaty, pistolemi nebo snipery je citlivost moc velka, takze mam problem prsote zamirit, staci maly pohyb mysi a uz se posunu kurzorem o velky kus. Potreboval bych to vyrovnat. Toto se mne driv nestavalo s tou starou mysi.

A co jsou u CSS funkce v nastaveni mysi: Raw Input a Akcelerace mysi?
edit: tohle je reakce na tvůj předešlý koment.
Dá se to tak říct. Celý vtip myší s nastavitelným DPI je ten, že během hry si můžeš rychle měnit sensivitu. Hodně lidí hraje s max. DPI + má dvě menší a podle toho má nastavenou citlivost ve hře. Pak s automatickou zbraní no zoom na blízku střílí s tím nejvyšším nastavením, když střílí na střední vzdálenost přes mířidla, sens. snižuje, atd..
Ale to neplatí u všech, nastavení je individuální.
Jako to tvé "pomalu" prostě nechápu, nevím, co od toho čekáš, nebo co jsi měl před tou tvou slavnou výměnou GK, která na to podle mě nemá vliv.
Uz jsem na ten problem asi dosel: Pri otaceni se celym telem je citlivost mysi moc mala, ale naopak pri malem otaceni jen dlane (mireni ne pohyb) je citlivost moc velka. Ja to potrebuu naopak... :(
Nejlip se mi hraje pri dpi 600 a citlivost mysi v ovladacich panelech a v nastaveni CSS mam na max. Ale furt se otacim pomalu, nevim cim to. Takze to dpi nastevni na mysi je vlastne jen velikost citlivosti mysi, stejne jako je to v nastaveni mysi v ovladacich panelech?
Proste hlavne kdyz chcu zamirit tak se nemuzu skoro vubec trefit, furt to ujizdi, nemam jistotu jako driv s tou starou. Aji kdyz se rychle otocim dozadu, tak se posunu o strasne maly kus, pritom je mys citliva a dpi na max.
Co to znamená "není ono" . Je to teď na tebe příliš citlivé? Nastav si DPI na tyto hodnoty 2000/800/400 a pak si pohraj s nastavením ve hře. Je to už jen o zvyku, každý to má nastavené jinak. Na to časem příjdeš. Můžeš mít DPI i na těch 3600, ale je to jen o cviku, nic víc. Také jsem z toho byl v šoku v prvních cca. 10 hod.
Tak mam novou mys, ale to jsem teda necekal, hraje se mne s ni mnohem hur nez s tou starou. Nevim jak to mam nastavit aby se mi hralo dobre.... jestli mam mit na mysi nastavene dpi na max (3600) a podle toho upravit citlivost mysi v nastaveni CSS a v nastaveni mysi v ovladacich panelech, nebo mit zaple raw input a akceleraci, fakt nemuzu prijt na to spravne nastaveni, vubec se mi nedari trefovat, ani poradne chodit, nic.... jak to mate vy nastavene?
Máš pravdu, ale rozdíl poznat jde při online hraní. Na čumění do stránek opravdu stačí TP. Já tomu také moc nevěřil, že tam bude nějaký rozdíl, ale to jen do doby, než jsem si koupil prvního Logitecha. Dnes bych do ruky jinou myš nevzal, dokonce ani na to čumění do stránek.

edit: Tomy- No ty jsi srandista.
Mezi kvalitním Razerem a mou současnou low-end A4-Tech X7 popravdě už tak moc velký rozdíl nevidím (na jako mezi kuličkovou myší a optikou, nebo optikou a laserem). A stejně většinu času trávím u touchpadu :)
I tahle volba je k mání. Ale jednou okusíš, to, co jsem napsal já a už jinou myš chtít nebudeš :)
Takymůžeš zkusit zvýšit citlivost ve Windows (jestli to tedy má vliv). A kromě drahých značkových myší tu na sváteční hraní stačí i low-end myši s vysokým DPI, třeba myši A4-Tech jsou celkem obstojné vzhledem ke své ceně.
Vyhodit myš, co momentálně držíš v ruce a podívat se po značkách typu Logitech/Razer v cenové relaci od 1-4k a zažiješ takovou citlivost, že si na to budeš týden zvykat, abys vůbec trefil ikonu na ploše.
A jak to mam udelat abych mel vetsi citlivost mysi bez pouziti akcelerace kdyz mam sensitivy na max. Jen to zapnuti akceleraci s minimalni hodnotou tu citlivost trochu zvysi, proto mam akceleraci zaplou.
Hrát s akcelerací FPS je zhovadilost, ale proti gustu,....Jinak ta tvá "verical sync", je nespíš vertical syn. A to je frekvence monitoru, takže když ji máš zaplou, máš tolik frame, kolik máš Hz monitoru, což je vesměs 60. Takže, pokud máš dobré PC, což na CS má dnes už každý, tak si šlapeš po výkonu + ta akcelerace.. :)
Ted mam novou grafiku a zmenila se i citlivost mysi, nicmene jsem zjistil ze predtim jsem mel celou dobu zaple Wait for verical sync, nevite co to znamena? Jen ze kdyz je to zaple ma to jinou rekl bych horsi citlivost mysi. Ted se me hraje mnohem lip bez toho.

Dal v nastaveni mysi je nove Akcelerace mysi a Input, co mam novou grafikou jsem mel obe vyple, nicmene se me cim dal vic zda ze se ztraci citlivost mysi a je to celkove pomalejsi nebo je to rukou nevim. Normalne mam mouse sensitivy naplnu ale musel jsem zapnout i akceleraci protoze bez ni to bylo pomalejsi ty reakce a citlivost. Mozna tam je rozdil v tom ze ted hraju i HL episode 2 a tam me to nastaveni sedi mnohem vic, coz me stve.
Napadlo me smazat steam a znovu ho nainstalovat, ale da se nejak zjistit ÏP adresy servru co mam v oblibenych? nerad bych o ne prisel btw: nezna nekdo IP na server X Campers? je to norsky server
Slozka Counter Strike tam nebyla, byla tam jen slozka cstrike, tu jsem smazal, restartoval steam ale furt to nejde :( to neni prece mozny tak z niceho nic, predtim to celou dobu cca 3 mesice slo
Tommywise: Jdi na toto umístění C:/Program Files/Steam/steamapps/tvuj_nick_name/counter-strike source (prostě tam, kde sis to nainstaloval) a smaž složku "counter-strike source". Neboj, nebudeš muset stahovat znova celou hru, to jsou jen soubory, co si hra rozbaluje na disk. Až to smažeš, restartuj steam a spusť hru. Ono se to znova rozbalí, jako bys hru pustil poprvé.

Jediná nevýhoda je, že si to bude znova stahovat nastavení serverů, na kterých už jsi byl a custom mapy.

PS: Pokud máš nějaký vlastní config na bindy, tak si ho samozřejmě zálohuj.
Vcera jsem nekdy odpoledne hral a v pohode. Zkus vypnout Steam a zapnout ho znovu, mam dojem, ze byl vcera nejaky update klienta.
Neni mozny ze tam ted davaji nejaky update a proto to nejde? Protoze na steamu je jeste Counter Strike Beta a ten jde, ale to je celkem napicu, tam je jen par servru a jine nastaveni atd. A co vam, vam normal CSS jde co mate steam?
Pls muzete nekdo poradit? MAm steam ale odedneska me cely den nejede pise to: This game is currently unavailabe, please try it again an antoher time

Pro vsechny ilegalni hrace (a i pro ty ostatni) jeste 20 hodin na Steamu za 3,75E
vsak sem nepsal ze mam kartu z roku 2006, je to Intel integrovana, ale asi bude novejsi.
Tommywise: Kdyz mas grafiku z roku 2006 (pokud je to intel tak to uz je katastrofa na hrani) tak neni divny ze hra z roku 2004 nejde na plny. Klidne muzes mit ctyrjadro, u her zalezi hlavne na grafice.
Pomohlo zmenseni rozliseni a detailu, ale je to ulet, cekal jsem od noveho PC ze hra z roku 2005 pojede plynule i na nejvyssi detaily. Sice mam zatim jen integrovanou kartu ale to by s 3021 MB ram a Pentium dual core 2,93 Ghz melo stacit, to teda nevim jak si zahraju novejsi hry. Muze mit az takovy vliv to ze mam integrovanou graf. kartu?
Mensi problem, mam ted novy PC ale bohuzel se zmenila pohyblivost mysi. Jako mys a podlozku mam stejnou jako predtim, jen vykonnejsi vnitrek, ale proste citim zmenu v pohybu mysi jak ve windowsech tak hlavne u her. A je to doost napicu, protoze jsem byl zvykly jak jsem hraval predtim, ted jsu uplne levy a to hlavne v CSS :( Zkousel jsem v nastaveni dat vetsi/mensi rychlost kurzoru ale je to furt stejne....
Dotaz pro hrace Counter Strike Source:
Nevite o servrech ktere se jmenuji hide n seek, ale nejde tam o prevtelovani do veci, jako obykle, ale jedna skupina jsou hledaci (utocnici) s nozema kteri muzous sekat a maji za ukol najit a zabit ty co se schovavaji. Schovavajici naopak nemzou sekat s nozi ale maji granaty, ktere maji jine ucinky nez klasicke (zastaveni na par sekund, ohniva prekazka). Je to jeden z modu ktery me nejvic bavi ale bohuzel jediny server na kterym jsem hral asi zmenil IP nebo ho zrusili :(
Tommywise: Před pár dny byla sleva. Bylo to za nějakých 6 éček