to Mirus: kde to vidis za 100 Kc?

Buy Counter-Strike: Source
-33%
10,04€

to je dohromady nejakych 250 Kc, kdyby to bylo za tech 100 tak bych uvazoval.
Nedelam, jen se o to tolik nezajimam, proto su prekvapeny. Ted uz to chapu. ZAs pro me hry nejsou to nejdulezitejsi, proto me nejaky steam nezajima. Navic zas tolik to CSS nehraju abych mel vsechno, stacilo mne to tak jak to bylo driv.
Pro většinu progamerů titul života, pro mě nudná, bezduchá a aspoň desetkrát překonaná multiplayerová střílečka. Co na tom všechny baví? :(
Tommywise: Jak to tak čtu, tak si říkám, jestli jsi fakt tak blbej, nebo se jen děláš. No ale, když už jsem to nakousl, tak ti to vysvětlím... Ty jsi pirát, hru jsi ukradl a nemůžeš se tedy divit, že výrobce dělá něco pro to, aby ti hraní/užíváni kradeného výrobku jakkoliv znepříjemnil. Steam je ve skutečnosti DRM (tzn. ochrana jako StarForce např.), jenže na rozdíl od ostatních DRM se to snaží maskovat tím, že nabízí docela zajímavé služby (chat, obchod, hlasovou komunikaci, komunitní stránky a hlavně automatické updaty). No a právě o automatické updaty tady jde. Platící uživatel je (většinou) rád za Steam a jeho autom. aktualizace. Má vždy nejnovější verzi hry a nemusí se o nic starat, hraje si na všech serverech bez problémů. Na rozdíl od platícího uživatele takový pirát, musí čekat až někdo (chytřejší pirát) vytvoří tzv. non-steam server a non-steam update. Jinak řečeno, crackne hru. Co je crack určitě nemusím vysvětlovat, protože ho pravděpodobně aplikuješ do všeho, co hraješ. No a tenhle crack v případě Steam her vypadá tak, že do složky se hrou nenakopíruješ jen jeden soubor, ale všechny, které se po updatu změnily. No a tohle všechno, jestli jsi dočetl až sem, jsem napsal proto, abych zloději vysvětlil, že je blbost, když se vzteká nad tím, že si někdo doma zamkl.
nedelam, ten problem ze si nemuzu zahrat ani na jednom servru mam posledni 3 dny, kdy se ma udajne stahovat novy update. Cele roky predtim, plati to co jsem psal: ze jsem si zahral na vetsine servrech. Dokonce jeste tak pred 2 roky jsem si bez steamu zahral uplne na vsech servrech, pak to samo zacalo psat Steam validiation rejected, ale furt bylo plno servru, ktere sly. Az posledni 3 dny nejde ani jeden.
"Otazka je jestli se to vyplati, mne to hrani bez steamu bohate staci, zahraju si na plno servrech, nepotrebuju hrat na dalsich."
"Zajimalo by me teda proc jsou servry kde se normalne hraje a ja nemuzu..."
Delas si srandu?
Tommywise: Steam samotný nestojí nic a CS oficiálně běží pouze na něm...
A kolik stoji steam? Otazka je jestli se to vyplati, mne to hrani bez steamu bohate staci, zahraju si na plno servrech, nepotrebuju hrat na dalsich.
Kdy ten novy update bude? Mne to porad nejde pustit, furt to pise: Your version doesn't match the servers. Pls restart game.
Co takhle oslavit nový update nějakým tím DH eventem? Tohle jsem už nehrál alespoň rok, takže by to mohla být podívaná k nezaplacení :-D
Vypadá to, že se konečně chystá pořádný update:

- 144 nových achievementů
- nové celoživotní statistiky hráče a screeny se shrnutím
- nové statistiky hráče v zápasech a screeny se shrnutím
- nová obrazovka na konci kola s MVP (nejlepším hráčem) a zajimavými fakty o hráči
- aktualizována obrazovka se score o nové ikony, vizuální styl, MVP hvězdy a obrázky avatarů
- nová filmová smrtelná kamera
- nový systém dominování a odplaty
- přidány ikony avatara do voice chatu, score a na obrazovku konce kola
- zahrnuty četné updaty score enginu
Už si nejsem jistý, kde jsem to četl (snad ve Score?), ale v době kdy Valve odkoupilo mod Counter-Strike a začalo ho prodávat, jako plnohodnotnou hru (myslím verze 1.6), tak výrobci daných zbraní chtěli dost přemrštěné částky za licence. A tak to Valve obešlo tímto způsobem. U CSS prostě už jen zůstali u zavedeného označení z 1.6 :-(
Řekl bych že pak už to nechali prostě z důvodu návaznosti... že je to celé hloupá kravina je jasné.
AlieN: však jo, u free hry bych to nekritizoval, nicméně já přece hodnotím komerční hru a zrovna třeba "AK47" je v každé druhé vojenské hře, ale tady ne - WTF?

Jinak asi netřeba rozebírat, jak je nesmyslné něco jako název zbraně licencovat - ty bouchačky vypadají stejně, dokonce mají správnou zemi původu, ale jmenovat se prostě musí jinak nebo je výrobci zbraní zažalují...
MCZ: Ad jména zbraní (viz komentář) - zbraně jsou v CS přejmenované už v novějších verzích původní hry, důvodem si nejsem jistý ale mám dojem že tekrát se mluvilo právě o těch licencích (v té době to byl free mod, takže bych za to na autory moc neplival)
Ještě by to mohlo Valve podpořit nějakou novou mapou, ale to bych už asi chtěl moc :-)

Škoda,... je to dost dobrá hra, jen kdyby měla obdobnou podporu jako TF2 :-( Osobně už jí krom LANek ani nehraju.
twse.cz je velice kvalitni server ale u css nevim jak to maji ted poresene s adminama
A není to zbytečné, sr*t se dneska s nonsteam serverama, když to jde sehnat za pár šupů.
v tomto případě se nejedná o změnu firewallu,ale steamu při updatu.

ještě se stává jedna chybyčka, a to teď si nepamatuju přesně:chce to smaznout jeden steamovy log soubor a steam si vytvoří nový,to je pokud se nedá připojit na steam.
Tak nic, má chyba. Já jsem si z technických důvodů na chvíli zapnul na serveru, který mi routeruje internet, omezení počtu spojení na 100 a zapoměl jsem na to... A vzhledem k tomu, že každý zobrazený server si vezme jedno spojení, tak potom už pro podrobnější info při překročení limitu to nefunguje.

Zajímavé je, že jsem na to přišel při nastavování plně něčeho jiného, jen je to shodou okolností na stejné záložce s nasravením... :D

Smoky: Tvá rada byla přesná, jenže koho by napadlo hledat chybu ve firewallu, u kterého se nastavení víceméně neměnilo skoro 3 roky...

PS: Jinak další problém byl u pingů... těžko říct čím to je, ale na 2 PC jsem neměl ping menší jak 200ms, přitom když jsem tu IP adresu zkusil pingout v externím programu, tak byla v pohodě... Nakonec se ukázalo, že stačilo přeinstalovat Steam. Divné je, že to ale dělá nezávysle na dvou PC. Nějaká hromadná anomálie.
tahle hra je nejlepsi z multiplayeru zabavim se u ni treba na celej den a to ze sem fuck good fainsmeiker
Zkus na chvilku vypnout antivir nebo firewall,máš-li originál,tak si občas nesedi eset se steamem občas se mi to stane také.Zkus to takhle,kdyžtak to pak zkus na steamu je tam k tomu i návod i seznam,které firewall a antiviry to můžou způsobit.
Tak jsem po dlouhé době chtěl zkusit CS:S, ale jaksi se vyskytl takový problém. Posledních pár týdnů se potýkám s problémy s připojením (občasná nestabilita), nicméně CS:S nejde v podstatě vůbec.

U server listu se mi objeví náhodně jen pár serverů a když se zkusím připojit nebo zobrazit detaily, tak se objeví "server not responding" a ping vyletí na maximum. V podstatě se to tváří, jako kdyby mě něco zablokovalo po prvním dotazu na server.

Nesetkal se někdo s tímto problémem?
Smoky:
1) Komentář jde editovat.
2) O dohrání už šla řeč (já snad tu nápovědu udělám...), je to statistika pro samotného uživatele (ať už za dohrání považuje cokoliv).
omlouvám se za chyby v komentáři,ale i to se stává když člověk sedí ve škole.TAKTIKA četl jsem připomínku,i jeden hráč může mít taktiku(nabíhani do zad,camping,rush. . .),ani nemusíš být v klanu stačí hrát na jednom serveru.Pokud nejsi magor,co akorát do všech prudí, najdeš si brzo nekoho kdo pujde s tebou.Jestli jsi hrál css 5x a chceš ho hodnotit,tak to se di zahrabat,musíš si na hru nejdřív zvyknout.Je jasné,že jestli polezeš na GP ,GZ atd. najdeš tam víc dementu kteří ti brzo hru zhnusí. . . ještě jedna maličkost DOHRÁl???Jak chceš dohrát css??to že odehraješ s botama pár map??tak to si drsnák a zkušený hráč. . .to šlo maximálně v cs 1.0.0.0.168,kde byl trénink,což bylo první cs,ale to ani nemůžes vědět! omlouvám se panové že nejsem tak dokonalý jako vy,kteří hodnotíte hru při prvním pohledu.
Mínus jsem mu dal ze stejnýho důvodu jako Karasman, to je bez debat. Obsah hodnotím tady v diskusi a ne mínuskem, názor může mít každý svůj, ale i tak je to žumpa a rozhodně s ním nesouhlasím... Prej taktika, pche.
Tak to ja dal zase minus hlavne za tu mluvnickou stranku, ktere se neda smat, ale nad kterou se da leda brecet. Nedocet jsem to ani do konce, protoze se to docist neda, stejne jako jeho ostatni komentare. Navic napsat multYplayer, to uz chce koule...
Smokyho komentář, omluva.... Jsem idiot, blbec, pitomec...:-)))
Omlouvám se, ale komentáři Spookyho se můžu jen smát. Teď nemyslím mluvnickou stránku, ale obsahovou. Taktika??? Možná v klanu, ale jen tak se připojit a hrát s cizíma lidma, tam rozhodně taktika neplatí. Pochybuju, že se náhodní hráči, kteří se zrovna v tu chvíli sešli hned radí na taktice a postupu mapou. Kulový, každej si de svou cestou a snaží se hrát vlastním stylem a pozabíjet co nejvíc oponentů. Taktiku bych viděl ve hrách jako je třeba Flashpoint, ale v řežbě CS teda ani náhodou. Pokud se pletu, vyveďte mě z omylu.
Mirus: Tenhle postup jsem nezkoušel, nicméně po zálohování všech souborů *.gcf (+ pár non-valve her a módů) a kompletní odinstalace a znovu-instalace steamu, přihlášení, vypnutí, zkopírování *.gcf souborů zpět a opětovném přihlášení to zdá se funguje tak, jak má :-) (thx danny).
NateLogan:Vypni Steam, smaž soubor "ClientRegistry.blob" v adresáři Steamu, spusť Steam a nech ho aktualizovat.Napiš výsledek.
Neí někdo jak odstranit chybu s knihovnou "scenefilecache.dll," kdy hra při spuštění spadne? Prý většinou stačí vypnout steam overlay ve hách (min před rokem to platilo), ale mě to ne a ne fungovat.

CS:S jsem si koupil jako bonus ke Garryho Modu a tak nějak z nostalgie jsem si ho chtěl zkusit a ono nic :-(.
jj :-)
hrál jsem tuhle verzi jen trochu kdysi dávno, dokud to ve škole nezablokovali, tak jsem to původně nechtěl hodnotit, ale abych tu pětku vyrovnal, tak jsem to ohodnotil stejně jako 1.6ku
Tak někomu se to možná nelíbilo, tak ať klidně tomu tu pětku dá. Vem si, že to hodnotilo zatím jen 16 uživatelů - tuhle hru.
je zajímavé, že jedno pětiprocentní hodnocení, to celkové takhle sestřelí, pochybuju že se to někomu nelíbilo, tak, že si to zasloží 5%, akorát v tom tady někdo dělá bordel. Naschvál???