Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Counter Strike 2D

CS2D

53
11 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
online > online akce
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
19.06.2009 PC
Vývojáři:
Unreal Software
Oficiální stránky:
http://www.cs2d.com/
Hra nezávislého vývojáře Petera Schausse je předělávkou známé online akce Counter-Strike do 2D podoby v pohledu z ptačí perspektivy. Kromě známých map z původní hry je součástí dvourozměrné konverze celá řada map dalších, které lze hrát v jediném hráči proti nepřátelům řízeným AI nebo v multiplayeru přes internet nebo LAN. Stejně tak je zde možné najít i nové mise, které původní hra neobsahuje.

V průběhu hry lze objevit jak osvědčené, tak i nové herní módy, jako jsou například Construction, v němž váš tým může použít klíče k výstavbě stěn budov, teleportů nebo ostnatých drátů jako ochrany proti nepřátelskému týmu. Dalším zajímavým módem je Zombies, v němž se po smrti respawnujete vždy jako zombie.

Hra byla ve vývoji od roku 2002, oficiálně vydaná v roce 2009. Její tvůrce ji však neustále vylepšuje, opravuje a doplňuje. Verze Final / Gold byla vydána 15.11.2017 na Steamu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.