Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Counter Strike 2D

CS2D

19.06.2009
56
15 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra nezávislého vývojáře Petera Schausse je předělávkou známé online akce Counter-Strike do 2D podoby v pohledu z ptačí perspektivy. Kromě známých map z původní hry je součástí dvourozměrné konverze celá řada map dalších, které lze hrát v jediném hráči proti nepřátelům řízeným AI nebo v multiplayeru přes internet nebo LAN. Stejně tak je zde možné najít i nové mise, které původní hra neobsahuje.

V průběhu hry lze objevit jak osvědčené, tak i nové herní módy, jako jsou například Construction, v němž váš tým může použít klíče k výstavbě stěn budov, teleportů nebo ostnatých drátů jako ochrany proti nepřátelskému týmu. Dalším zajímavým módem je Zombies, v němž se po smrti respawnujete vždy jako zombie.

Hra byla ve vývoji od roku 2002, oficiálně vydaná v roce 2009. Její tvůrce ji však neustále vylepšuje, opravuje a doplňuje. Verze Final / Gold byla vydána 15.11.2017 na Steamu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.