@Pluto (29.09.2022 12:47): Cheat asi není, ale on ten časový limit nebude největší problém. Já si vždycky v klidných pasážích prozkoumám, pozjišťuji,k co jde udělat a pak loadnu a udělám vše rychle za minutu třeba. A zdá se mi, že je tam dost velká rezerva. Nejhorší jsou pasáže - rychle něco najdi, spusť, otevři, jinak je po tobě. Než abych 50x loadoval, tak si v návodu najdu, co tady mám rychle a v jaké posloupnosti udělat. Sice to samozřejěm kazí adventurní zážitek, ale pořád ta hra je podle mě dobrá z hlediska příběhu a atmosféry.
@Richmond (29.09.2022 07:52): Hlavně ty nátlakové pasáže - rychle něco v této obrazovce udělej, protože jinak jsi do 15 sekund mrtvý, tohle fakt nemusím a u takových věcí se nestydím použít návod.
@Ringo (28.09.2022 22:47): Jedna z nejobtížnějších adventur, co jsem hrál. Graficky se mi to líbilo tenkrát v první půlce 90.let fest. Je ale fakt, že trochu trpí neduhem některých tehdejších her (pixelhunting, časový limit apod.).
Tak tohle je v podstatě takové realistické Martian Memorandum. Vrátil jsem se k tomu snad po 29 letech, tehdy jsme to nedohrál. Je zajímavé, že filmová grafika u her od Accessu vesměs nepůsobí rušivě, ale naopak, člověk tam cítí, že když to viděl z kraje 90. let, byla to pecka a když na to koukám dneska, pořád tam cítím to, jak to tehdy muselo nadchnout svými fotografickými detaily na tehdejší dobou a filmovými příběhovými sekvencemi. Jasně, nakreslená grafika i pro mě měla a vždy bude mít vždy větší hodnotu, ale když se vrátím do té doby, tak si sám pamatuji, jak každičký náznak fotografických detailů na takové 286 prostě vzbudil údiv.

Obsahově a herně je to parádní špionážní thriller. Co bohužel hru dost sráží, tak časový limit a to nejen ten na celou hru, ale i ten, kdy je třeba proklouzávat nepřátelům či strážcům. To je bohužel obrovský opruz, kvůli kterému jsme raději pro jistotu dost často koukal do návodu, abych včas někde vběhl a splnil, rychle, co je potřeba. Na nějaký pixelhunt tady dost často bohužel není čas, byť jej po vás hra vyžaduje.