Dal jsem si nový průchod. Poslední dobou mám ruce volšový, a tak jsem se s tím patlal cca týden. Nejtužší level s přehledem E02L10.
Ty bláho, to je stejně boží pařba! Ale definitivně jsem vzdala 100% průchod, jelikož se od dětství bohužel nezměnilo nic na tom, že neumím skákat do a hlavně z "propastí" :D
@Londo Mollari (29.01.2023 18:53): Už teď počítám s tím, že stoprocentní průchod budu muset vzdát, přestávám na to mít nervy, nemůžu tímto stylem mít rozehraných pět her. Raději to sebepoškozování soustředím jen na Thumper, Sackboye a Kirbyho, to stačí... :') Cosma budu raději hrát jako "za mlada", takže ležérně :D
@Londo Mollari (10.01.2022 19:01): Ach, zkouškové... Copak jsem asi rozehrála, když jsem teď o vánočním výprodeji koupila jednu jedinou hru? :))
A musím přiznat, že si to pamatuju asi jednodušší :D Nebo to bude tím, že se snažím sesbírat úplně vše, ale neumím vylézat z "propastí"...
Ve druhé a třetí epizodě lze ještě přitvrdit. Už jste někdo zkoušel, dohrat to jen se třemi základními životy? Kdysi jsem to zkoušel a nic moc. (Ikdyz si teď nepamatuju, jestli jeden bonusový život hráč nemohl vynechat)
@Brasikona (07.01.2022 16:46): Jestli se Ti chce, tak Cosma hraj. Jestli ne, tak ne. Nemá cenu to tlačit na sílu ;). To je právě důvod, proč se vyhýbám různým těm herním výzvám, protože chci hrát kdy chci a co chci. A každému je tolik, na kolik se cítí. Já se občas cítím na 4 roky a jindy na 120 :D.
@Brasikona (06.01.2022 23:31): Co se týká druhé a třetí epizody, jen směle do nich :). I pro mě to s Duke Nukem 1 byla jedna z prvních her. Ten level 2-10 jsem nakonec před chvílí dotáhl i férově bez bugu. Ale teda je fakt hardcore. Kam se hrabe celá třetí epizoda.
@Londo Mollari (komentář): Ah, Cosmo(s) – když jsem byla malá, samozřejmě jsem nechápala, co je to apostrof, takže pro mě to bude navždy Cosmos – souhlasím s komentářem, jen tedy budu muset dohrát i zbylé epizody. A přiznám se, že já osobně to vlastně dost možná nikdy neodehrála celé, hrávaly jsme já, o dva roky starší sestřenice a o osm let starší sestřenice, takže se dá předpokládat, kdo tomu šéfoval :D Ale stejně jde pro o jednu z nejkrásnějších vzpomínek na dětství...
[přesunuto z komentářů]

Prosím prosím. Nevíte někdo, zda se hra cosmic dá ještě někde sehnat?? Hledám už dva dny a.nic :-(
Já jsem maria ani neznal...zato Cosmo s Duke Nukem 1, byly první hry, co jsem kdy hrál..
Oj! Jedno z prvních setkání s PC hrama, ještě na kamarádově počítači. Hodnotím nostalgii. :)