Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Corpse Party

Corpse Party: BloodCovered, Corpse Party: BloodCovered: ...Repeated Fear

Team GrisGris •  5pb. Games (PSP, 3DS)
22.11.2011
25.04.2016
25.10.2016
89
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mayu Suzumoto, Studentka na akademii Kisaragi, přestupuje na jinou školu a opouští tak všechny své přátele. Aby jí pomohla se s tím vyrovnat, tak se její kamarádka Ayumi rozhodne pro zdánlivě neškodný plán. Shromáždí všechny přátelé, aby společně provedli rituál „Sachiko navždy“ který by měl jejich přátelství navždy utvrdit. Stane se však něco nečekaného. Udeří velké zemětřesení a všichni se díky němu octnou uvězněni v jiné dimenzi.

Corpse Party je survival hororová adventura s prvky RPG, v níž se hráč ujímá skupiny studentů uvězněných ve strašidelné škole Heavenly Host Elementary. Jsou rozděleni na místě, které neznají a kde smrt číhá na každém kroku. Musí se tedy opět vzájemně shledat, uniknout pomstychtivým duchům dětí, které zde v minulosti zemřely, zjistit pravdu o tomto místě a hlavně přežít a dostat se zpět domů. Hráčské postavy nejsou nijak ozbrojeny a během hraní mohou i permanentně zemřít, což může vést k mnoha různým předčasným koncům hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.