Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Contagion

67
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.10.2013 PC
Vývojáři:
Monochrome
Oficiální stránky:
http://www.contagion-game.com/
Contagion je kooperativní zombie survival FPS. Jedná se o duchovního nástupce známého módu pro Half-Life 2 - Zombie Panic! Source. Oproti ostatním zombie survival hrám jsou zde zombie tradiční, tedy pomalejší a nemají žádné speciální schopnosti jako třeba v Left 4 Dead. Naopak zbraně a munice jsou tu docela vzácností a pokud vás zombie byť jen kousne, začnete se pomalu měnit v jednu z nich.

Hra obsahuje tři různé herní módy: Hunted, Escape, a Extraction. V Hunted, který podporuje až 16 hráčů nestačí dávat pozor na samotné zombie, ale i na ostatní hráče, vítězí zde totiž poslední přeživší hráč. Escape je kooperativní mód hry, ve kterém se tým až 8 hráčů snaží plněním posloupností úkolů uniknout z mapy. Extraction je další kooperativní mód hry, ve kterém je cílem prozkoumávat oblast a zachraňovat NPC.

Pokud hráč v jakémkoli módu hry zemře, začne hrát jako alfa zombie s cílem najít a zabít zbylé hráče. Mimo větší rychlosti než obyčejné zombie, může i svolávat ostatní AI nemrtvé a navigovat jejich pohyb.


Poslední diskuzní příspěvek

Hrá ešte toto niekto?? Že by občas zahral budúci týždeň? Chcem ešte využiť rýchly internet na internáte :D

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.