A dost, opravdu se s tímto tématem přesuňte sem, jelikož je to opět diskuze, která se, i já, s RNDr. Genárem Pavlem nejeden krát vedla.
@RNDr. Gunár Pavel (09.04.2013 18:48): Stačí si přečíst pár Tvých řádků a ten pocit nabydu prakticky ihned, mj. třeba proto, že jsem od Tebe nečetl sebemenší zápor. Co třeba dodatečné instalování češtin? Jak určitě víš, zrovna to je třeba pro mě důležité víc než dost. Kromě toho, že ty hry designově vypadají hůř (myslím, že s mým současným HW bych to poznal víc než dost a já prostě mám rád, když se hrou můžu tak trochu kochat, takže pro mě by to musel být krok zpět).
@Garret (09.04.2013 18:32): Ale highendový HW na náročné hry, jako třeba Arma III je vlastně taky jen na hry (na net a Word ti stačí netbook). Tak jaký je pak vlastně rozdíl třeba mezi grafickou kartou a konzolí za osmičku? Obojí přece slouží k tomu samému, otevírá to možnost hrát další hry. Hlavně prosím neargumentuj, že na PC s tou kartou můžeš editovat fotky z dovolené a stříhat video (zlatý hřeb PC vs konzole debat let 2005-08), o to tu vůbec nejde.
@Chuck (08.04.2013 09:33): měl jsem a už jí zase nemám :-) musel jsem si zahrát Heavy Rain a RDR

btw, mám to štěstí, že jeden můj známý PS3 má a prakticky na ní nehraje. takže si jí můžu půjčit, když potřebuju. stačí nakoupit hry. jenže nestíhám hrát ani na PC, natož pak na PS3. taky ten výběr her je, jak už si zmínil, hodně omezený.
@RNDr. Gunár Pavel (08.04.2013 09:42): A k čemu by mi byla? Kvůli těm pár hrám, které nevycházejí na PC a které si ve většině případů netoužím zahrát? Nemluvě o tom, že těch her, které chci zkusit, není mnoho a s tím, na čem hraji, nejsem nespokojený.
@Doomák (04.12.2012 18:28): hmmm nevkusný recenzent? :D však je to přeci subjektivní, mě se to nelíbí, vám jo, svět je takový a nezboří se, jen to třeba já nechápu, co by na tom mohlo být tak dobré aby tomu někdo dal 100%, na to je ta hra dost nedobroušená...
@Fg (02.12.2012 22:18): Na hrej.z dostala jednička 7z 10 od profesionálního redaktora je tam podrobná recenze a v samotným časopisu Level dokonce 8 z10, nevím kolik dostala hra v časopisu score.
@Doomák (02.12.2012 16:20): jj, je to obrovský rozdíl,ikdyž je 2jka jen průměrnou hrou, oproti jedničce zlepšili co se dalo, 1 je ošklivý paskvil Cčkové produkce....hra již v době vydání vypadala jak 10 let stará. Někde jsem to psal - leveldesign, AI, gameplay, grafika, příběh, postavy, prostě vše...
pro Fg to je 1.díl tak špatný a druhý je pro tebe tak skvělý? To je takový rozdíl mezi nima? Co tě nebavilo na jedničce krom toho že by byla nudná?
Ach Condemned 2 bloodshot, jedna z priorit kvůli který jsem si pořídil PS 3, kdybych porovnal s jedničkou na pc (mam to pořád rozehraný) zatím tak mezi 70 až 80 % procenty, trošilinku víc si zastřílíte ale souboje zblízka pořád vedou a je trochu těžší není výběr obtížnosti, co se týče atmosféry dá se pořád krájet, hororové scripty ve dvojce pořád přidávají napětí a jsou efektní, bohužel si nemůžu užít už cz titulky
Mne to príde dosť strašidelné aj cez deň... :D
Ale rozhodne to skúsim aj dnes v noci :)