@Fritol (28.03.2024 16:33): finančně nevím, ale po herní stránce to byl docela propadák a podle mě dost odfláklá a zaglitchovaná hra. I když jsem koupil tu "sběratelku", tak do žádného DLC už bych asi nešel. A případnou čtyřku bych hodně hodně zvažoval..
@Jack_Dark (28.03.2024 18:03)It was also said that the team developing Jusant, which was released in October 2023, was shut down and ‘dispersed’ following a failure to meet commercial expectations. Odkaz

U CoH je to jen můj předpoklad na základě toho, že Relic propouštěl ve velkém a Sega si stěžovali na své západní studia a výsledky na západě a hlavně v Evropě, což vyústilo v prodej Relicu. Úspěšné studio to pro ně není zdá se.
@Fritol (28.03.2024 16:33):  Mě fascinuje, kam chodíš na to co je finanční propadák či ne? Nedávno jsi to tvrdil o Jusant přitom podle zprávy studia se prodával celkem dobře. Máš to něčím podložené nebo je to tvoje metodika? :D
@veselykralicek (28.03.2024 16:11): Dle té zprávy našli investora, takže se asi nic moc nemění. Otázka spíš je, zda Sega prodala i jejich značky nebo si je nechala. Ale ono to je ve výsledku asi jedno, protože CoH3 byl komerční propadák a další díl by nejspíš nehrozil tak či tak. Hádám budou dělat buď novou IP nebo Warhammer teď. A ofc další DLC do AoE4, tam je to asi jistý příjem, té hře se daří. MS by se s nimi mohli domluvit na Halo Wars 3, to by bylo fajn.