Já to nedávno zkusil rozehrát a musel jsem to odložit ještě dřív, než předtím.
Jack Dark - díky :)

Chuck - to je mi jasné, ale tak zhruba se to odhadnout imho dá :)

Já tu mám teď pár starších her, některý jsem už kdysi hrál a nedohrál, tak přemýšlím, čím se na chvíli zabavit.

Karasman: To byla Tvoje práce?? Ale tady je Tvůj koment o dost pozitivnější. ;-) Ale že jsi nic neřekl, když jsme se tu s Tulareanusem bavili o tom odnášení těl.
Tulareanus: Já obecně na kvalitu grafiky extra přísný nejsem a jak už jsem se kdysi zmiňoval, když bude mít hra minimálně takovou, jakou má RtCW, pak jsem naprosto spokojený a hra se mi celkově hraje líp.
Chuck: Ja obyčajne na grafiku nedávam, ak sú ostatné zložky dobré, ale napr. v tom Strike Force mi tá grafika prišla tou miernou zastaralosťou dosť fádna, v podstate aj Call of Duty 2 (hoci to bola hra nudná) mal grafiku krajšiu.
A to miznutie mŕtvol, aspoň je to overené. Teraz už viem aj kvôli čomu som dával také hodnotenie, aké som dával. :D
Tulareanus: Minimálně bych se s tou grafikou shodl s většinou ostatních komentářů na DH, nehledě na to, že jsem spíše porovnával s ostatními zhruba stejně starými válečnými hrami. Je mi jasné, že např. s Half Life 2 to srovnávat opravdu nelze.

Ta těla opravdu odnášet nelze, což jsem si před malou chvílí definitivně ověřil v recenzi Bonuswebu, kde se mj. uvádí:

"Bohužel nejde, abych nezmínil snad největší hrůznost, kterou tvůrci fanouškům Commandos přichystali – MIZÍ MRTVOLY!!! Někdo to možná uvítá, protože hra není tak obtížná a je přístupnější i mladším hráčům, ale zarytí fandové Commandos si rvou vlasy. Odklízení těl na bezpečné místo patřilo k hlavním strategickým dovednostem a stačila pouze jedna nešikovně „odložená“ mrtvola nějakého Helmuta a alarm byl na světě. Zde stačí počkat nějakých třicet vteřin a mrtvola prostě zmizí. Navíc pokud si se Špiónem nejprve „půjčíte“ náckovu uniformu, zmizí HNED! To si z nás, páni vývojáři, s prominutím děláte prdel, ne?"
Chuck: Prečo by som si to mal myslieť len ja? Porovnával som s hrami, ktoré vyšli v tej dobe - Half-life 2: Episode One, Call of Juarez, Oblivion, Dark Messiah of Might & Magic a povedal by som, že aj Condemned bol napríklad na tom lepšie...

Nuž z tých menovaných hier som nič nehral. Jediná hra, ktorú som hral a viem, že sa tam dali prenášať telá bol Hitman (ak teda nerátam Commandos 1). Ale matne sa mi zdá, že ten Strike Force mal nejakú "zašitú" klávesu na to. Ale je pravda, že sa môžem mýliť, inštalovať sa mi nechce, aby som sa o tom presviedčal.
Zřejmě si to o té grafice myslíš jen Ty. Pokud jde o ukrývání těl, obvykle je to v jiných hrách tak, že jdeš k mrtvému a zobrazí se Ti nabídka typu "Nést tělo" (viz Death to Spies, Sniper Elite, Cold War apod.), což tady nebylo a ani akční klávesa to neřešila.
Teraz neviem či sa mi to pletie s inou hrou, ale ja mám pocit, že tie telá ukrývať šli, ale nie som si istý. Ad grafika, už vo svojej dobe bola slabá.