Kvůli češtině jsem si naistaloval verzi od CD Projektu. A je to hrozný. Zapnu hru a ono to spadne. Po smrti načtu hru a ono to spadne s nutnustí restartovat počítač. Spolubojovník se pořád zasekává. Nevíte náhodou, jak je na tom GOG verze? Jsou chyby opraveny?
Čest. Lidi funguje ještě Multiplayer? Asi těžko co? Nebo nenapadá vás nějaký duchovní nástupce?
Souhlasím, ta hra byla ve své době nadčasová a předělat ji do dnešních enginů, mohla by to být pecka - ale bez bugů :(
Tak tak, ta atmosféra je specifická. Nejlepší je poslední mise, ta džungle a samotný závěr.
Jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál. Zvláštní, ale výborná atmosféra.
@ViRus (07.07.2013 23:27): Nepomohla by nějaká virtuální mašina? Já jsem tak rozjel pár kusů, se kterými jsem si jinak neporadil ani náhodou. Osobně používám Oracle WM VirtualBox, narozdíl od MS Virtual Machine má lepší podporu emulace grafiky.
@ViRus (07.07.2013 22:39): Hm, zběžně jsem prolétl podobné dotazy na netu a nenašel jediný, který by to vyřešil. Jediný psal něco ve smyslu,že nastavil pro systém místo 4GB RAM jen 2GB a hra pak jede alespoň bez zvuku, což je řešení na bačkoru.

- nainstaluj patch a zkus režimy kompatibility
- zkus si sehnat pro hru "meducínku" (chápeme se)
- zkus hru spustit a vzápětí vyvolat Správce úloh (Ctrl+Shift+Esc) a případně se do něj AltTabnout - najdi si proces hry a klikni pravým myšítkem. Přejdi do "Nastavit spřažení" a nech zatrhnutý jen "Procesor 0" a AltTabni se zpátky - tím bys měl hře přiřadit jen jedno jádro procesoru - třeba nedokáže pochopit více jader.

Ta hra je dost stará, v minimálních požadavcích má (pokud se nemýlím):

Riva TNT2 32 MB nebo 3D akcelerátor
kompatibilní s DirectX 8.0 a s nejméně 8 MB paměti

Takže jí může vadit skoro cokoliv.
Jde to nějak rozjet na win 7 a nových grafikách? Chtěl bych to dohrát, instalace proběhne v pořádku, ale po intru to spadne zpět do systému s hláškou:

"*************** EXCEPTION CAUGHT ! ********************
ExceptionMessage = Error occured while Direct3D objects initialization.

Pl:
:ease set video configuration properly.

InitD3D -> [Not enought videomemor:
:y for at least 1 texture of each type]

DDRVAl ="

v konfiguraci hry je možné vyzkoušet nastavení a po kliknutí na "Spustit DxDiag.exe" vyhodí hlášku, že prej jej nemůže najít...