@M.a.t.t. (03.08.2013 22:47): Je to smutné, taky jsem čekal, že to dopadne lépe. Není to však jediná letošní slovenská hra. Ještě by letos měla vyjít slovenská adventura Gomo, což vypadá na velmi pěkný titul. Pak Air Conflicts: Vietnam vypadá docela dobře.
Že slováci nevedia vôbec tvoriť dobré hry by som zase netvrdil, pár lepších kúskov sa nájde.

@FildasCZ (03.08.2013 16:11): Nejde ani tak o hodnotenie odbornej kritiky, ale hru odpísali aj samotní hráči. Keď som videl screenshoty a čítal preview, na chvíľu som sa potešil, že možno po istej dobe konečne výjde slovenská hra, ktorá bude stáť za zmienku. To ako to nakoniec dopadlo ma trochu mrzí.
@Maximus (03.08.2013 11:53): Tak na předchozí hře od Games Distillery dělalo přes 20 lidí (dle slov šéfa firmy). U Citadels jsem žádné počty neviděl, ale možná je něco ve vývojářských denících. Jinak měli v roce 2010 zahájit práce na 2 projektech, ale jestli jedním z nich bylo právě Citadels je otázka. Osobně mi to nepřijde jako hra na níž se dělalo 3 roky.
@Bedivere (03.08.2013 11:46): Veľa ludí na tom makalo? lebo pár dní ako to vyšlo to bolo v prvej 10 najpredávanejších hier na steame, neviem koľko sa toho môže za takú dobu predať, ale niekoľko tisíc by to malo byť.

indie hry FEZ sa za pár dní predalo počas summer sale vyše 100 000 ks, je síce pravda, že počas letných zliav je steam natrieskaný a online je skoro 2x tolko ludí ako normálne a všetci majú nutkanie kupovať
@Maximus (03.08.2013 11:08): 39,99 eur? Musím říct, že mě ta cena docela překvapila (hru jsem dostal od kamaráda). Pochybuju, že jim hra s takovou cenou vydělala. Spíše bych to viděl na velký propadák, i když kdo ví. Prodeje asi nikde zveřejňovat nebudou a rozpočet asi také ne.
Bez akejkoľvek mediálnej kampane to bolo vrhnuté na steam s ohromne prehnanou sumou 39,99 eur. Obrázky to má ale pekné a tak podobne ako WarZ (dnes už Infestation) to ojebalo pár ludí/zberatelov (má to aj karty) a nejaké tie peniaze to určite zarobilo.
No neviem, urobili slováci vôbec nejaké dobré Hry?
Poznám niekoľko dobrých hier od Čechov, Ukrajincov a Poliakov, ale od slovákov nič.
Hrál jsem plnou verzi. Ostatně dal jsem sem i tu německou recenzi. Tam to co jsem napsal potvrzují (lze užít google překladač). Jinak já jsem byl v hodnocení oproti jiným ještě docela mírný. Na metacritic je průměrně hodnocení uživatelů 13%.

viz. http://www.metacritic.com/game/pc/citadels