Cisco Heat: All American Police Car Race

Jaleco •  ICE Software (Amiga, AmstCPC, AtST, C64, Spectrum, PC) •  Moonstone Computing (AmstCPC, Spectrum, PC)

Cisco Heat od Jaleco Ltd. je arkádová závodní hra policejních vozů. Hráč v roli policejního důstojníka závodí ve svém hlídkovém voze napříč San Franciskem, ve snaze vyhrát vůbec první „národní policejní mistrák“. Závody probíhají v běžném silničním provozu, je tedy třeba vyhýbat se civilním vozidlům (osobní auta, kamiony a tramvaje). Dále cestu skrz Cisco (San Francisko) znepříjemňují různá dopravní omezení: výkopové práce, olejové skvrny, i rozsypaný náklad.

Závodní policejní speciál má k dispozici dvě rychlosti, low a high. K tomu, abyste byli úspěšní a vyhráli, případně projeli včas časovou kontrolou, je třeba jet stále na high, jak to jen okolnosti dovolují. Hra vyšla na platformách Amiga, Amstrad CPC, Atari ST, Commodore 64, ZX Spectrum a také pro MS-DOS.

Ano přesně tak, na výběr byla 2 auta, viz video , hrál jsem to naposledy tuším v uterý a stále dobrý :)

jaaj, tak takhle se to jmenovalo! Paradni akrkada u ktere jsem v mladi stravil hodiny a hodiny a jak jsem u toho zuril, kdyz mi dosel cas pred checkpointem... Kdepak ty doby jsou .. :) opravdu to byla zabava. Pokud se nepletu, byla na vyber dve auta.