On prave Chaos/Child je zatim z dvaceti hodin hrani fakt parada, sice je to hooodne pomaly, coz tady skvele funguje hlavne v moment kdyz si rikas ze uz vse vis. No a pak prijde informace kterou ti celou dobu tvurci teasovali a tobe jen nedosla.

Tak proto me zajimalo jestli si je to s headem podobny. Kazdopadne na Steins Gate se dost tesim, prave dost lidi to hodnoti s Childem na stejne urovni, jen v nem je vice fan servisu no :D

Ale i tady misty hlavní hrdina místy dost koktá :D
@Solidor (07.01.2013 20:51): Ano, to je ona (musel jsem si tedy název dohledat, jelikož už si jej po těch čtyřech letech nepamatuji). Zdá se, že anime je věrnou adaptací, takže se bez hry obejdu.
@Solidor (07.01.2013 20:27): Takže ve hře též vystupuje zlá organizace, který dělá pokusy na gigalomaniacích?

V jedné zábavné scéně z anime se ulicemi města řítí duhový (přesněji modrožlutorůžový) bagr.
@Marcusss (06.01.2013 23:09): Máš pravdu, Steins;Gate je možná nejlepší anime roku 2011 a hra, zatím, není o nic horší.

Chaos;Head je ale prostě nesmyslná blbost. Těžko uvěřit, že jsou tvůrci stejní lidé.
@Solidor (06.01.2013 15:14): Hmmm, zato takové anime Steins;Gate je naprosto skvělé a co jsem slyšel, hra taky. A to je to od stejných tvůrců a stejného světa...
A takové anime Robotics;Notes se mi líbí taky...

O tom Chaos;Head ale moc nevím...
Chaos;Head je zcela trefný název, protože přesně tak si připadám po dohrání. Předně mi vadily tři věci:

1) příběh
Devět kapitol z deseti (asi 15 hodin) nemá hráč nejmenší ponětí, co se vlastně děje. Všechno končí japonskou fantasmagorií ala Evangelion. Zajímalo by mě, jestli aspoň scénarista věděl, o co jde.

2) protagonista
Jeho nejčastější hláška je: "Save me". Ubulenej počůránek. Navíc koktavě namluvenej.

3) vedlejší postavy
Mají svých třicet (skoro přesně) minut slávy. Tím končí. Občas se proplynou nějakou částí hry, jenže hloubka nikde. Těch, více než, patnáct hodin si tak můžeme "užít" v hlavě hl. postavy.

Celkem dobře vypadá. Pozadí tvoří upravené fotografie a obrazovky z monitoru protagonisty jsou povedené. Hudba ušla, ale žádnej zázrak.