Když pominu, že se mi nelíbí, kam ta hra směřuje, tak to video je pěkný, jenom kdyby to bylo k jiný hře, než CoJ.
montana: chmm, je to tak:(. Mizerná kvalita a dementní voiceover (times have changed except nothing has changed...omg!)
To je hodně dobrá nabídka, ikdyž pro mě zbytečná, už z toho tři hry mám a Vegas mě nezajímá. Ale ty tři jsou dost dobrý hry.
Spadla mi čelist. CoJ:BiB je spolu s Far Cry 2, Assassins Creed a Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 na steamu v akci za 13€ (komplet). To je nabídka, která se neodmítá... Zvlášť, když ani jednu z her dosud nemám.
Z traileru mám husí kůži, je to neskutečně emotivní. Techlandům fandím.
Výbornej trailer, úplně mi klesla čelist. Ale nic společnýho s Juarezem to nemá, že jo?
Skutečně krásnej short film. Dead Island byla dlouho moje nejočekávanější techland hra, jsem hoodně rád že se to opravdu chystá.Poláci maj talent.
Právě proto to vydají v létě. Jinak na CoJ: The Cartel jsem docela zvědavý. Přeci jen hrát potřetí Divoký západ, kaktusy, poušť, sláma za uchem? Proč to nezkusit v jiném prostředí. Jinak ty první dva obrázky mi připomínají L4D.
Vzdyt tohle vyslo taky v lete! :) Alespon pro me je konec cervna uz leto.
no jednicka mozna ne ale 2 uz tam cilena byla...Blizzardum to muze byt sumak, ale hry se v lete proste nevydavaji ;)
Jasně, třeba Blizzardi zásadně nevydávaj hry v léte, že jo:). CoJ navíc nikdy nebyl AAA, pokud vim...
hodne ovsem smrdi to, ze hru ted oznamili a vyjde uz v lete - jednak ted vydali naild a taky zadna spolecnost nevydava hry v lete kvuli prodejum z cehoz mi snad vychazi ze to nebude AAA nebo si z nas delaji snad prdel, trochu to nechapu
Bude to legendární, epický a temný příběh z Texasu, kdy mu vládli Jůjingové. Hlavní hrdina, Joe Doe, jednou odstřelí psa, který mu vniknul na pozemek a plašil stáda dobytka. Jenže to neměl dělat, minimálně neměl oddělat i toho kluka, který běžel k roztříštěnému psímu tělu. Možná ani tu chůvu, která běžela k rozstřílenému dětskému tělu. Minimálně toho bodyguarda měl alespoň dorazit, jestli náhodou neměl neprůstřelnou vestu. Teď o něm vědí. Ale on ještě netuší, že to byl prezidentův syn.
Hon vysokých karet započal.

This fall.

There will be only one place safe.

Call of Chujarez: Six feet under(TM) dead president boy.
Call of Du... eee, Juarez bez koltů, luků a gatling gunů? Asi už jsem starý, ale nějak mě to vůbec neláká.
Je toho plnej internet, předpokládám, že to stihnete přečíst dřív než to sem zkopíruju;).

Jak psal někdo na kotaku "jupí, další střílečka ze současnosti...ehm"

Ale když o tom přemýšlím, potenciál tam je - crazy akce ala zmíněný Desperado proložená drsným thrillerem ala No country for old men. Fakt hlavně ne další CoD prosim!
Hydr0gen - Možná bys mohl říct, že tou premisou je přenesení prostředí do současnosti...:)
OMG, právě ohlásili pokračování... A teda vzhledem ústřední premise jsem k tomu dost nedůvěřivý. Pokud to nebude Call of Duty, ale spíš Desperado ve hře, budiž...
No vím, že na myši jsem s tím měl problém, protože jsem to dělal moc pomalu a ono to chtělo pořádný škub. Zkus nějaké jiné fóra, třeba řešení někde najdeš. Nebo jestli se chceš jen tak vzdát, když jsi vyvalil peníze....
montana: prave v tom "tutorialu" to tak rychle problesklo ze sem to nestihl(vic veci), po zkusenostech z dema, kdy sem ho kvuli duelu nemohl dohrat sem si schvalne dal obtiznost ponizene na easy ale absolutne se to neda, muzu ukroutit analog a on si ten kolt do pazoury nevem :( pritom by to melo byt jako u mysi, rukou dolu k nemu a tahem nahoru, jenze jaksi to nejde :X

a pomalu mi zacina byt lito tech penez, opravdu kupovat originalky se vyplaci...
jo, taky sem to hral na PS3 a dost s tim mel problem. Nedaval sem ale pozor pri tutorialu, tak sem myslel ze delam neco blbe :)
Asi to maj na gamepadu zmrseny.
"non mouse" jak sem psal = hraji na gamepadu = na ps3....na mysi to vypada jednoduse na gamepadu sem zkousel vse i ruku skoro na zbrani a nikdy ji nestihne vytasit...takze sem si moc nezahral :/

v jednicce to byla uplna pohoda...
Musíš myší držet ruku co nejblíže revolveru (má tendenci vzdalovat se) a v momentě střelby rychle táhnout dolů ke zbrani a okamžitě nahoru k nepříteli... Nebo tak nějak, přesně si to již nepamatuji.

Duely ale nejsou těžké, jakmile si na ně zvykneš, jen se občas nedaří. Nicméně v jedničce byly řešeny lépe, jen ne tak "cool". :)
Doporučuju hned z kraje myší nastavit ruku co nejblíž k revolveru a snažit se jí tak udržet. Jakmile zazní zvon, jedním prudkým pohybem myší doleva by nemělo být problém tasit. Pak jen vyčkej, až se crosshair došplhá na protivníka a vystřel. Není to nejslavnější, bude to vyžadovat vícero pokusů, ale po pár duelech to dostaneš pod ruku ;).
Fg: Pohnout s myší, tím Tvůj hrdina tasí zbraň a zároveň se Ti aktivuje zaměřovací mód, který ve vhodné chvíli vpal protivníkovi pod kůži. Ono to zní sice jednoduše, ale tyhle scény opravdu nejdou udělat hned.

Aha, počkej, já si nevšiml, že je to k tomuhle dílu, tak snad je to stejný jako v tom prvním.
muze mi nekdo rict jak da vyhrat duel? to absolutne nejde! :( uz sem kvuli tomu pred 3mi mesici nedohral demo a ted v plne to o5 nejde...strasne pomalu saha na revolver, ani ho nevytasi a je mrtvy...zkousel sem to asi 10x a uz me to dost znechutilo, je tu naky non mouse player?
Presne tak jsem to delal a presne proto jsem spoustu her nedohral (napriklad prave tebou zminovany BiA, na ktere je opravdu potreba se soustredit). To bude pravdepodobne i problem u COJ. Jenze na nektere hry se strasne spatne soustredi. Takovy problem mam hlavne u FPS, ktere me nedokazi zabavit tak, abych se zameril pouze na ne.
marwel: No pokud si to nedohrál na první zátah, tak tě to asi nebavilo nebo stejně jako já děláš tu samou chybu, že rozehráváš několik her najednou a pak tě nějaká přestane bavit, protože si časově roztříštěný. Já mám momentálně rozehraný BiA: Hell's Highway, CoJ: Bound in Blood, Borderlands, GRID, Call of Cthulhu, Serious Sam 2 a Far Cry 2 a nemůžu se dokopat k dohrání ani jedné. :-(
Imo nejlepe reseny cover system vubec. Grafikou a predevsim optimalizaci jsem byl take nadsen (prvni COJ mi nejel nikdy uplne plynule, ale dvojka naprosto bez problemu). Hergot, proc ja to vlastne nakonec nedohral? Hmm, pravdepodobne vysla nejaka 'must have' pecka. No budu to muset znovu zahrat.
Paul: Chrome engine 4 je suprový. Už v prvním CoJ exceloval, ale tady je to úplně jiný kafe. Lepší textury, lepší animace, detailnější prostředí, pěkné efekty výbuchů a vody atd. Ten cover systém je také výborný, člověk nemusí nic mačkat, je to takové přirozené a nenásilné.
Paul: Jednoznačný souhlas. Vystihl jsi to dobře a i na mé slabší sestavě to jede vše full přesto, jak dobře to vypadá a jak velké lokace tam jsou.
Jj, jedna z nejlépe vypadajících her, které jsem kdy hrál. Po zkouškovém si to asi projedu znovu.
Tahle hra má snad nejlepší engine vůbec - vypadá neuvěřitelně krásně, umožňuje obrovský lokace a přitom je přímo nadpozemsky optimalizovaná (viz fps, 1920*1200 a vše max).

Kéž by tenhle engine používalo víc her..už jen ten cover system je tady naprosto skvělej, pak ta body dynamika (hrozně žeru jak tu vypadaj a jak se chovaj zbraně, jak reagujou na okolí). A vůbec, tahle hra je prostě úžasná a jsem nadšen =)
Myslím že ne, popis jsem dělal s propagačních keců, tvůrci tam toho nakonec hodně nedali
Já mám vesměs 10% sračka, 30% nebaví anebo baví jen první hodinu hraní, 50% nepřekvapilo, občas bavilo, 70%baví, 80% super. A to co je víc, jen něco, co mě udrželo u monitoru i více jak 8 hodin a je to hodnocené podle nostalgie, takže stovku už hře nikdy nedám asik ;-)

EDIT: 60% - bavilo, místy originální, ale celkově se to zařadilo do dohraných her a nevyskakuje to z nich moc
ja bych se mel zamyslet nad mymi hodnocenimi xD hry co me proste "bavi" hodnotim kolem 90 a hry ktere me nebavi vicemene jako odpad xD asi si nekdy udelam veselou hodinku "přehodnocování" her..
To já si cuscény hodně vychutnával, protože Ray v nich byl docela dobrý a dobře nadabovaný (ten hlas sedl) - "Well, hell, It´s good to know it" :-)

A herní část jako střílení se mi líbila dost a více než v jiných hrách. Těch 80% je u mě též dost, sice já dokážu akční hře více než 80%, ale to musí mít něco, co já nedokážu přesněji popsat - prostě sám nevím, co by měla mít, ale musí mít něco navíc :-) Hondě stříleček u mě klesá na 70% a to je docela fajn, ale 80 je něco, co mě udrží u počítače více než 3 hodiny a nemusím se nutit. Juareza jsem dal za dva dny, ale vpodstatě jsem ten první den jen zkoušel, jak to vypadá a z pěti minut, co jsem plánoval, jsem se dostal skoro na dvě hodiny :-)
Tak ja sa musím rpiznať, že som zozačiatku ani nečítal tie texty pri loade a cutscenes som prepínal... ale jak som sa do toho dostal, tak som zistil, že celý príbeh-forma/obsah je super... Hapruje tam len to, že to nieje RPG a nemám vývoj postavy :D ale tak ja FPS nedám viac ako 80, takže subjektívne je toto jedno z naj FPS u mňa :)