Jako co to je??? Mám MW2,co vyšla MW3 sem měl updade 100Gb. Zapnu hru a všude na mě útočí kup MW3. To bych ještě pochopil,ale že po MW2 se slehla zem mě zarazilo, u všeho mám napsaný že to nemám nainstalovaný. To sem jenom podělal já(na PS5),nebo to měli všichni?
Tedy po odehrani asi deseti hodin v MW2 multiplayeru jsem musel nainstalovat predchozi dva dily, ktere vlastnim (Cold War a MW1, Vanguard jsem vynechal protoze WW2), protoze mi MP v MW2 smrdi. A je to fakt, nebyl to jen dojem. Ten MP je skutecne divny. Infinity Ward se podarilo podelat snad vsechno na co sahli. Sice se zda, ze ty zmeny oproti MW1 nejsou tak zasadni, ale pocitove maji obrovsky vliv. Spousta veci je v MW2 zbytecne zpomalena. Pohyb, recover ze skluzu, aktivovani Field Upgrades, sakra snad i hazeni granatu je pomalejsi. Hlavne ze ponechali dementne kratke TTK a pridali uplne zbycne ping do multiplayeru. Krom toho v soucasnem stavu je MW2 tezko hratelne, protoze i pres vsechny zmeny k horsimu, ten hlavni problem lezi v mapach - neni tam ani jedna dobra mapa. Puvodni MW2 ma celou radu dobrych map a oni se season 1 pridaji co? Shipment! Dementi.

Takze me hodnoceni poslednich COD zustava stejne: Cold War (protoze je nejlepsi v run and gun hratelnosti), Modern Warfare 1, Modern Warfare 2. Snad spekulace o rocni pauze nejsou pravdive a dostaneme pristi rok pokracovani od Treyarchu (tedy pokracovani Cold War). Prvni MW melo potencial zustat dva roky, dvojka ten potencial rozhodne nema.
Dělalo to ještě někomu při prvním spuštění takový cirkus? Zapnu hru. Nemáte aktuální ovladače. Stáhněte nové jinak prostě ani nezapnete hru. Ok. Nové ovladače. Pokračovat v kampani. Vyžadován restart. Meh, ok. Prolejzám barák. Místnost s enemákem. Vykropim ho přes dveře, jdu ji prozkoumat. Nic, ok. Chci jít ven. Z dveří je díky střelbě sotva půlka, nicméně jsou seklý o vlastní zbytky a nejdou otevřít natolik, abych vyšel ven. Meh, retart. Pokračovat v kampani. Vyžaduje se restart. What??!! Vyběhnu ven. Hra spadla. Si už děláte prdel. Pokračovat v save modu? Dobře no. V save modu to jede trhaně. Do prdele už!!! Restart. Pokračovat v kampani. Vyžaduje se restart. LoooooL :DD