tak price prezil celou 2svetovou a porad je takovy mladik xD nejake kulky do hrudi ho nezastavi xD
DoomCZE: No první MW jsem nehrál. Ale na druhou stranu, já od té hry neočekávám žádný dechberoucí příběh nebo žádné šokující zvraty, chci si jen zas jednou zastřílet :-)

PS: Možná se ale pletu a MW2 skutečně nabízí i tento požitek.

PS2: Jakej je to SPOILER? :D
DoomCZE: V tomto případě se musím zas recenzenta zastat. Hru jsem nehrál a žádný extra spoiler jsem v té recenzi nezaznamenal. Navíc o čem jinem by měl psát? To že se ve hře střílí vědí už všichni ;-)
Ruznorodeji to pusobi diky tomu chaotickymu meneni prostredi. Jinak je to porad na jedno brdo, jak rika Hoonza.
Konecne uz ale aspon Infinity prisly na to, jak zakryt ty cary spoustejici a ukoncujici skript nabihani vojaku a nepusobi to uz tak smesne :))
Akce... no pokud jde o takové ty "minihry", kde člověk vyrazí dveře a hraje si na Call of Juarez, nebo kde někoho podřezává, popř. se někam sápe po ledu, tak to je moc fajn, to mě bavilo. Ale prostě ty přestřelky jsou strašně primitivní a navíc je to furt na jedno brdo... Začne mise, za 10s se začně střílet - zabij 50 vojáků, ok jdeme na druhý dvorek - stop, zabij dalších 50 vojáků - ok pár keců, jdeme na třetí dvorek - stop, zabij 50 vojáků... To je prostě furt dokola, občas se to jen obrátí a hráč místo útočení brání... Když si můj pětiletý bratr hraje na zemi s vojáčkama, tak to působí promyšlenějc a reálnějc než todle :D
Jasně, je to jen střílečka, ale třeba takové Far Cry, Call of Juarez nebo i to Crysis působí vedle tohoto jako intelektuální záležitosti :)

Zatím to vidím na 60%, doufám, že poslední mise to hodnocení vyžene trochu nahoru, ať tady nejsem za ještě většího kazišuka
Mně teda akce přišla o HODNĚ různorodější, než v jedničce, i když cíl byl pořád stejný, pořád přicházelo nějaké to zpestření.
Kdyby každá mise měla vyustění jako ta závěrečnástalo by se z toho modern warfare 2, který jsem očekával. Omlouvám se všem fanouškům ale tohle mi spíš příde jako datadisk...
Jestli tohle může někoho nudit, pak bych chtěl vidět, co ho může bavit. :-)
Hmm tak jsem na začátku 3. aktu a zatím pociťuju spíš zklamání. MW1 mě dost bavil, ale todle mě nudí, ty přestřelky jsou tak na úrovni COD2 a občas musím i kroutit hlavou, jaké "efektivní" nesmysly tam do hry autoři přeplácali... Když si odmyslím ty přestřelky (čili to hlavní, o co v střílečce jde), tak je to bomba :-)
Ještě na sebe musím prásknout, že v momentě, kdy byla zjevena identita vězně 627, jsem se po hodně dlouhý době u hry hlasitě zaradoval :-D (podotýkám, že jsem se celkem úspěšně vyhýbal všem možným spoilerům, trailerům, nástinům děje a podobně :) ).
A celá mise na ropný plošině byla taky parádní.
po misi na lodi ze 4 tyhle momenty uz moc neprekvapi, ale presto jsou super... presne jich tam bylo tak 6
1. cela scena na snehu, a pro me uz vyspoilerovana z videi
2. letiste a hlavne jeho konec
3. utek po strechach ktery je ale zoufale kratky
4. EMP
5. Shepardovo .. dyd vite
6. finale

oproti 4 jsou na lepsi urovni jen je proste uz cekate ... sniperovaci mise a utek s kolegou na zadech, pripjat (tady je uplne zkopirovany misi na snehu), pronasledovani toho nevimjaksejmenuje az na strechu kde se.. sak vite, atomovka, a finale ... proste mi to prijde porad to same a jako vzdy nudne mise az na jednu vyjimku (EMP) za ten druhy tym - a herni doba kolem 5 hodin, to mi nevadi - bral bych i 4h kdyby byly vsechny tak zajimave jako vyse vyjmenovane body
takze 80%
Opravdová bomba! Být to trochu delší, bylo by to dokonalé. Ale i tak je to skvělé a je to skoro filmový zážitek
pip: no, hnusné ani ne. Třeba ta část po odpálení EMP nad Washingtonem vypadala zatraceně dobře.
hm. nemuzu si pomoct ale MW2 mi vedle MW prijde nejake hnusne. No odehral jsem nekolik misi ktry si ted budu muset zopaknout bo jsem pred opustenim koleji nenasel savy, ale dojmy jsou takovy nejaky... neni to blby, neni to ani kulervouci "filmovej zazitek"... no uvidime. Pri delkach misi a castosti stridani lokaci/hracu mi to pridje nejak moc chaoticky. A Rio mi prislo az moc jako tunel plny nepratel na rok 2009. Ale fakt ze fajnych momentu je tam dost, jen u nekterych trochu moc bije do oci jak tam jsou pro efekt.
Memphis: Tak, že slova jako "filmovej zážitek" tady fakt dostávají úplně novej rozměr :)
Spec Ops a Multiplayer vypadají zatím neuvěřitelně propracovaně a zábavně, snad více brzy v komentáři.
o vikendu bych dal s nekym spec ops :) Zatim se prokousavam na hardened singlem a jsem nekde v te misi gulag uvnitr toho hradu.. Mise na letisti byla lahudkove desiva v tom, jak pomalu a precizne zabijeli vse okolo. Docela chapu, ze nekomu kdo odstoupi od vnimani ze je to jen nerealna hra, se to muze zdat uz trochu moc brutalni. Pro mne jako dospeleho to byla lahudka ale diteti bych to hrat nedal... (ale hra je 18+ takze jake vycitky.. na druhou stranu, iluze stranou, myslite ze to nebudou hrat deti? Vlastne si rikam, ze tuhle celou hru bych nedal hrat nikomu tak pod ctrnact.. no iluze o tom jak stare deti hru hraji si nedelam..). Jak pise Hoonza, grafika je nic moc, ale prostredi je tak bajecne sestavene, ze to vypada velice dobre. Muj oblibeny typ zbrani - ty co strili po jednotlivych nabojich. Multiplayer taky nebyl spatny, ale mel jsem parkrat lagy. No uvidime...
Skoda ze tam neni pocitadlo mrtvol jako treba v prvnim MoH... to by byly neskutecny cisla. A je to taky jedna z veci, ktera me hru vcelku dost kazila spolu s jejich demenci.
Hmm tak mé první dojmy...

Strašně mi vadí počet nepřátel - je jich prostě strašně moc a hra se tak stává docela úchylnou. Prošel jsem teprve asi 4 mise a tolik lidí, co jsem zabil za 10 minut nemá na svědomí ani Chuck Norris za celou svou kariéru :-)) Občas mám pocit, že se do toho určitého levelu, který zrovna hraju, sjela půlka světové populace jen za účelem mě sejmout :-) Prostě méně je někdy více - třeba počet nepřátel v Call of Juarez2 mi přišel ideální a přestřelky jsem měl čas si i vychutnat, což tady nehrozí...

Atmosféra je skvělá jako u minulého MW... Grafika pokulhává, prehistorický engine jde znát, ale i tak z něj ždímají celkem dost díky smyslu pro detail autorů. Nelíbí se mi nasvícení postav, které pak vypadají jak voskové figurýny a divně se blejskají i když jsou ve stínu...

Zvuky jsou různé kvality, ale to bych moc nehrotil. Zbraně zní sice zase jako airsoftky (moc kraválu nenadělají), ale na to už jsem si u COD zvykl. Různé výbuchy a efekty jsou gut...

Zatím to ujde, uvidím dál
a zase ... mise se "soapem" jsou super a naopak v druhe pulce misi je to zase jen obycejne strileni
Jednicku jsem single hral, takze pribeh no problem. Asi jo, stejne bych nerad dostaval na prdel od profi hracu. Ac jsem zastance dedikovanych serveru match making by mi chybel.xD
Jezis, co by tam bylo vsechno na nic. Proste je to normalni strilecka s blbym pribehem :)
montana: Podle tebe je v té hře všechno na nic, to už jsme zjistili :-).
Rekl bych, ze na to jak je ten pribeh chabej, zmatecnej a absolutne zbytecnej, tak jednicku vubec nepotrebujes pokud si chces jen dobre zastrilet :)
marwel: 999,- je údajně úvodní cena - má to jít nahoru, jednička už nahoru zřejmě nepůjde (ale dolů těžko říct). Takže dvojku kup co nejdřív, jednička klidně počka (ikdyž příběhově by bylo lepší nejprve hrát mw1, v mw2 je minimálně zmíněno několik shodných postav a vychází z historie v jedničce načaté) - řekl bych, že na to, jak moc se hrál mulťák jedničky, bude se i nadále stejně hrát obojí.
Musim rict, docela se divim, ze tu cenu nakonec tolik nenapalili. Na megahrach za standardnich 999 kc. Jelikoz hrat Dragon Age se mi nechce a Quake live uz me zacina srat, tak uvazuju, ze bych koupil bud dvojku za ten litr a nebo jednicku za petikilo. Ti co uz hrali multak, je dvojka lepsi?
tak zatim mam odehrane 3 mise - prvni normalni strilecka, nic spesl , druhou znam bouzel s videi a treti taky xD zatim teda neprekvapilo ale je to porad lepsi nez COD5... pocitam ale ze po chvilce se tam rozjede takova show ze jak uz to jednou zapnu tak to na jeden zatah dohraju.. a fakt bych si nafackoval ze jsem cumel na kompletni videa z misi :/
Jsem jsem zvědavej, ale ten svalnatej chlápek s mohawkem jak skáče v traileru po té střeše a v jedné scéně vyskočí s teroristou z okna na automobil (prostě ten co ho má DoomCZE v avataru) je Soap? Hlavní hrdina ze čtyřky?
Danny: Ty jo, tak toto nevím, zatím se mi nikdy nepodařilo připojit do již založené hry, takže mám obavy, jestli to vůbec jde. Jinak, když se pokusíš založit hru ty, tak se musíte sejít v lobby a tam hra vybere servera.

edit: Takže v lobby se sejít nemusíte ale hra je jenom na pozvání.
DoomCZE: To jako, že když založím hru a pak se k ní přihlásí někdo s lepším uploadem, tak se to přepne na něj?
Nate: Hra by měla vybírat za servera člověka, co má dobrej upload. Ještě se mi nestalo, že by vybrala špatně.
Syky: Mně je jedno, že je nejhranější, aspoň je vidět, co dneska lidi baví - jednoduchý arkádovky. Nesnáším hry, kdy mě někdo od boku sejme samopalem přes celou mapu několikrát za sebou, to fakt ne...
S tím Steamem opatrně, minimálně já jsem po přechodu na €čka skoro přestal nakupovat :). A kvalitu multiplayeru bych hodnotil až časem, až se to rozjede, pokud tedy nedoplatí na stereotypnost. Už měl někdo tu čest s českým "serverem" (člověk s pomalým nestabilním uploadem)? Jaká je hra jen v 18 lidech oproti MW1?