To sou takový výkřiky*..jako vždy a u všeho.Jako přechod s platbama na steamu(z dolaru na euro)kupuje se vesele dál,že.Ti co řvali nejvíce,kupují ještě víc.
A pak že bude s novým systémem multiplayeru problém a lidi to nebudou kupovat :-)
Neřikam, že má CoD2 nadprůměrně dobrý singleplayer, ale říct, že je to blbost, může akorát blázen. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Narozdíl od Vás existuje spousta hráčů, co milují druhoválečné hry a CoD2 byla na svoji dobu bezkonkurenční a to bez debat.

Bursoft:"Jenže ani ten MP u 2 nebyl nic moc"
Aha, tak možná právě proto to je ještě dnes jedna z nejhranějších her.

DoomCZE: Všchny zbraně z MW1 určitě nejsou i v MW2, tak jsem to myslel.
ad "jednička": Ta hra má číslovku za Modern Warfare, ne za Call of Duty, takže se myslí Modern Warfare 1.

Ondrej.Syky: Máš nějaký výhrady o skoro všech zbraních z jedničky? Lepší by bylo napsat co jsi myslel a ne jenom takový výkřik do tmy.
Ondrej.Syky: Jenže ani ten MP u 2 nebyl nic moc, rozhodně jsou tu lepší MP hry. A vůbec nesouhlasím, že by se o CoD nevědělo, pokud by neměl MP, páč CoD exceluje právě v SP.
Ondrej.Syky: Nějak jsem nespozoroval, že by se tu někdo snažil říct, že MW2 je nejlepší. Pouze tu bylo řečeno, že CoD 2 je blbost, s čímž můžu vcelku souhlasit.

Jinak teda nevim, evidentně každý z nás žije na opačné straně polokoule, ale já pořád slýchám že Call of Duty je serie primárně zaměřená na single-player, o čemž ostatně svědčí ona filmovost a atmosféra naskriptovaného bojiště, jež je po celém světě vyzdvihována až do nebes.
A to je chyba. Hodnotit pouze SP mi přijde trochu zcestné, hlavně u takové hry jako je Call of Duty. Takže tvrdit, že CoD2 je nejhorší díl série a MW2 nejlepší, je docela blbost.
Ondrej.Syky: Škoda, já se o MP v Codovi vůbec nebavím. A jak t může být jedna z nejhranějšách her v MP to taky nechápu, i když minimálně dva týdny me to bavilo
Obě hry jsou super a bavme se o MP,kdyby tahle serie od začátku neměla MP,dávno bys o CoD nevěděl a další díly se svezly po jejich jménu.Tím nechci naznačit,že CoD:MW a MW2 jsou nekvalitní hry.
Když o tom tak přemýšlím, jednička šla, ale dvojka byla fakt nehorázná kravina. Principy omleté z jedničky prošli kafemlejnkem a vymodelovala se z nich druhé pokračování - alespoň tak to na mě působí.
Dvojka a blbost?? Nemálo si mě rozesmál! Pořád jedna z nejhranějších her a prej blbost. Nemam slov.
Kazí? Vždyť 2/3 a hlavně 5 byly blbosti z tisískrát viděné druhé světové války, Modern warfare je alespoň ze součastnosti. Ale nazývat Cod modern warfare "jedničkou" je opravdu trochu matoucí
S tim plně souhlasim. Tohle opravdu s CoD nemá nic společného a akorát to kazí pověst předešlým dílům :) ... Ale jak pak k tomu mají příjít začátečníci, kteří se v CoD nevyznají a pod pojmem "jednička" asi většinu napadne CoD1.
Ondrej.Syky: Ty to bereš za Call of Duty? Já ne - já to beru za Modern Warfare. :-) A pak má označení "jednička" smysl. CoD je trapná druhá světová, to s tímhle nemá (kromě názvu) nic společného... :-)
"Přítomny jsou pravděpodobně všechny zbraně z jedničky." ... Tak to bych se hádal. :D
BTW: Co si má začátečník představit pod tím "z jedničky"? Jakože z CoD1? Jistější by bylo z CoD4 než tam psát z jedničky ;)
montana: To je samozřejmě tvoje právo. :) Jen se snažím naznačit, proč třeba může MW2 dostat vyšší známku, než bys očekával.
ještě k MP: Jenom se mi nelíbí, že módy jsou omezený taky na level, takže Hardcore jde hrát až od 20. levelu.
Ja teda naprosto souhlasim s reckou na Eurogameru, vystihl to celkem pekne. Je to hodne slaba osmicka.
Multiplayer klasicky, jako v každym CoD (kromě 5, to ani za CoD neberu), výborná záležitost. IW.net funguje skvěle, žádný velký pingy nebo lagy. Potěšila mě možnost si sám sestavit killstreaky (ale až od 10 levelu). Perky zůstaly asi stejný od CoD4, jenom se některý dají získat náhodně - člověk třeba několikrát za sebou zemře a při dalším respawnu dostane několikrát větší health, po dobu 10 vteřin.

btw. Pirátská verze asi ještě dlouho nebude, protože Steam :-)
btw2. Kdo si se mnou dá Special Ops?
montana: Že by ještě nebyla k dispozici pirátská verze? :))

Každopádně je docela smutné, že MW2 ve světě až moc často získává absolutní hodnocení. Kdežto hry, které by si takové hodnocení opravdu zasloužily, často nikoho nezajímají (a to nemusí jít o žádné experimentální věci typu The Path).
Na takovém compu ti to musí běžet luxusně, tomu bych se ani nedivil :-)
Instalace trvala dýl než 15minut a to mám docela slušný procák :). První zkušenosti: grafika nevypadá úžasně, ale pouze docela dobře. Framerate je velmi dobrý (proč se tomu divit když grafika nevypadá úžasně?) - při max kvaltě s 1920x1080 a 4xAA (AF nelze navolit) jsem měl v singleplayeru i multiplayeru stejně - cca 90fps (nVidia 280GTX, 2GB RAM), čekal bych že budu mít tak 40fps, takže příjemné překvapení. Lagy v multiplayeru jsem nezaznamenal. Prostředí vypadá zajímavě, pouze nečekejte žádné Crysis grafické orgie. Moc jsem to nehrál, musím se vyspat.

edit ráno jsem zažil ve hře i pěkný lagy a ty lidi s nízkým pingem prostě nejde kicknout.. a taky mi multiplayer jednou spadl.. ale pak to zas bylo ok
Hmmm, proč mi většina trailerů z MW2 připomíná postarší hru 007: Everything or Nothing (podle mě nejlepší 007 hra)?
Psal bych "Pro me opet normalni povedena strilecka." kdybych mel averzi proti CoD?
Jen mam, pravda, lehkou averzi ke chvalozpevum na ctverku :)
ty mas averzi proti COD ?? jasne je to pitoma tunelovka ale nic vic od toho clovek neceka xD
Tak jsem dneska zahral na PS3 a je to... hmm dobre :)
Uplne, ale UPLNE to same jako jednicka. Clovek se musi hodne snazit, aby nasel nejake rozdily a nemyslel si, ze je to jen DLC pro jednicku :)
Grafika naprosto stejna, interface, provedeni, tupa AI, design levelu vsechno uplne to same. Pokrok veskery zadny. Pokud za pokrok nekdo nebere nejakou tu jizdu na skutru (prakticky stejna jako u NOLFa :)
Proste pokud byl clovek unesenej z jednicky, tak u tohodle se stoprocentne priposere taky :)
Pro me opet normalni povedena strilecka.

misadlouhy: Muzes mi prosimte jen tak mezi nama rict, kdo ti to nakonec prodal? Klidne do dh posty. Diky :)
Dneska už to na komentář nevidím (učení), ale zítra ráno asi jeden napíšu.
By mě zajímalo, který desátý listopad mají tím "November 10" namysli. Ten náš (za 4,5h), ten americký (za 12,5h), nebo ten ze země vycházejícího slunce (už nastal)? :D
hra je doma.. nakonec jsem jednoho prodejce ukecal. Jdu zkusit instalaci...