Má tu niekto problém s updatovaním? Update sa nedokončí, napíše "Finishing things up", dobehne na 100% a ďalej nič. Už mi to spravilo pri predchádzajúcom update, vtedy som to vyriešil reinštaláciou celej hry. Nemáte nejaký menej bolestivý spôsob?
Platforma Xbox One.
Mě se hra divně trhá při pohybu myší ... vypl jsem RTX a vše napálil na max a i když hra jede 150 FPS, tak se divně trhá škube ... jsem ve 3. misi a jak jsem si toho začínal všímat, tak mě to začíná trochu kazit pocit z jinak velmi pozitivního pohledu na hru.

edit: problém s trháním vyřešen , názor na hru ke konci dost pruda ...
@PRIVATE MARTIN (15.11.2020 00:13): Vicemene je to stejne jako v pripade MW, mozna o chlup horsi, ale nijak vyrazne. Hraji na medium nastaveni, ultra textury (ale bez toho 4K ultra rozsireni, vzhledem k tomu, ze mam jen 6GB kartu a hraji na 1080p monitoru) a max nastaveni AA, protoze ten se jim moc nepovedl, ale alespon neni nijak narocny. Mam vetsinou fps nekde v rozmezi 70-90 na GTX 1060.

@bukrrCZ (14.11.2020 23:39): Prave s ohledem na to, jak dobre a podle me hodne popularni MW je si troufnu rict, ze to tentokrat nebude platit a Cold War bude mit hracu min. Vzhledem k tomu, ze MW i Cold War nabizi crossplay s konzolemi uz nas nemusi velikost hracske zakladny na PC tolik trapit. :)
@marwel (14.11.2020 23:18): Přesně. Časem bych do Cold War určitě chtěl jít, ale počkám si jak se to vyvrbí. Koexistence dvou COD fungovala možná tak na konzolích, na PC většinou dominují aktuální díly (co se aktivních hráčů týče).
@bukrrCZ (14.11.2020 20:36): Jn, pokud nehrajes MP, nema to za plnou cenu smysl. MW toho v soucasnosti nabizi mnohem vic. Za rok hra pekne nabobtnala, je tam vic zbrani, vic map, hraje to vic lidi atd. Ja kupoval Cold War predevsim proto, ze jsem chtel zmenu. A tu, jak uz jsem zminil, Cold War prekvapive nabizi pomerne vyraznou, hra se hraje jinak i presto, ze je to pocitove stale COD.
@bukrrCZ (14.11.2020 20:36): Jak říká marwel, víc by tomu spíš uškodilo, ale jednu nebo dvě mise navíc bych uvítal. Navíc CoD je v tomhle hodně rozporuplné. Pro někoho je CoD o kampani, pro někoho o mulťáku a pro někoho o obojím. Pokud bys to kupoval kvůli kampani tak to určitě za plnou cenu nestojí. Pokud víš, že strávíš desítky hodin v multiplayeru a rád si zahraješ kampaň tak už nad tím jde uvažovat. Pro mě je CoD prostě každoroční tradice. Není to žádná věda, nemusím u toho nějak moc přemýšlet, zahraju si rychlí blockbuster + strávím sem tam nějaký čas v multiplayeru. Hodně lidí na CoD plive, říkají že je to každý rok stejné bez inovací, ale pravdou je že CoD v tom co dělá je v podstatě jediné a nejlepší. Vlastně mě ani nenapadá hra podobná CoD, která by vyšla každý rok a byla spíše akčním a adrenalinovým filmem. Navíc do tohoto druhu hry dle mě ani moc inovací nejde dát. Je to jako s filmy v kině, mám rád dobré a chytré příběhy s nějakou myšlenkou, ale stejně tak si rád zajdu na nějakou akční vypalovačku, kde nemusím až tak přemýšlet.
@marwel (14.11.2020 19:28): Docela dost hraju právě MP v MW a moc se mi nechce střídat jeden multak za druhej. První dva Black Opsy mám rád a tohle mě strašně láká, ale dát plnou cenu za 4 hodiny ....
Ve výběru postavy můžete v pohlaví zvolit i sekci nebinarní. To už by mohli přidat i variantu hexadecimální.
@bukrrCZ (14.11.2020 16:51): Nevim tedy, jak dlouho trvala komapn v MW, o mnoho delsi to asi nebylo, ale to mi nejak prijde ok. Vic uz by imo byla otrava. Stale ale plati, ze pokud nechces hrat MP, tak je to za plnou jasne vyhazovani penez. Ja si ale jednou za cas rad v MP zatrilim, stale povazuji v tomto ohledu COD za pro me nejzabavnejsi. Battlefield mi nikdy nesedl, Couter-Strike je prilis "hardcore" a team deathmatch je tam divny, takovy Overwatch je prilis "teamy" a vsechny ty battleroyale hovadiny si muzou strcit kam slunce nesviti.
@marwel (14.11.2020 02:10): S tím naprosto souhlasím. Ten MP je ještě rychlejší než bylo třeba právě u MW. Co se týče kampaně tak mě se líbila o něco víc než v MW. Je sice taková bláznivější, ujetější, ale ostatně tohle bylo vždycky v Black Ops sérii. Hlavně je tam pár příjemných překvapení a detailů, které mě potěšily.

@bukrrCZ (14.11.2020 03:50): Cca 4 hodiny, ale hrál jsem to na normální obtížnost a nějak moc jsem neumíral. Pokud si dobře vybavuju tak jsou na výběr 4 obtížnosti. Ale dá se v kampani strávit ještě o nějaký čas navíc, protože v tomhle CoD jsou celkem důležité ty Intel collectibles, co bývají skoro v každém CoD v kampani. Ale tady mají opravdu význam, ale nechci spoilerovat, protože právě pro tyhle věci mě tahle kampaň připadá fakt super. Celkově je v kampani více překvapení a právě celé to na mě působilo, že se fakt autoři snažili o nějakou změnu.
@bukrrCZ (14.11.2020 03:50): O grafiku mi nejde, vypada to stejne jako MW, ale hraje se to jinak. Zbrane, zvuky, pohyb, vse je takove syrovejsi, skoro jako by opravdu chteli navodit pocit studene valky v kazdem aspektu hry. Zatimco MW pusobi modern, cold war se hraje opravdu dost podobne tomu, jak se hral prvni Black Ops.

Ale je potreba rict, ze udelali celou radu dobrych zmen. Killstreaky nejsou tak caste, ten radar nahore uz myslim neukazuje pozici nepratel (to bylo podle me nejdebilnejsi designerske rozhodnuti v MW), zbrane v zakladu vic kopou, atd.
@Vynex (13.11.2020 22:20): Ja zatim odehral jen par zapasu v mp a prekvapuve hra celkove pusobi pomerne odlisne od MW. MW mi prijde plynulejsi, takove vymazlenejsi zatimco Cold War je vice rough around the edges. Single snad dohraji driv jak v MW, ktery jsem dohral par dni zpatky i presto, ze jsem hru kupoval pri vydani. :)
Kampaň hotová a v multiplayeru jsem odehrál taky pár zápasů. Zatím naprostá spokojenost. Vlastně abych řekl pravdu tak mě tohle CoD bavilo víc než bych očekával. Klidně by se mohlo rovnat s loňským Modern Warfare.
Netušíte niekto ako stiahnuť tú open betu na Xboxe? Píše mi to, že nie je dostupná, pritom oddnes do pondelka by to malo ísť všade.