Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds

26.08.2003
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Příběh hry je posazen do páté sezóny seriálu jako chybějící epizoda. Mocní upíři Kakistos a The First jsou připraveni na válku. Ve světě probíhá masivní invaze upírů, přičemž Buffy, Willow, Xander a Spike jsou první obrannou linií. Bohužel Tara s Anyou byly zajaty, a tak Buffy vysílá Xandera a Spika, aby je hledali v suterénu, popřípadě ve školící místnosti. Buffy s Willow mezitím bojují s upíry v obchodě.

Hrát budete moci za Buffy a její přátele. Budete muset bojovat s upíry a zombíky, řešit různé hádanky a připravit se na závěrečný souboj s Kakistosem a The First.

Hra obsahuje i multiplayer až pro 4 hráče. Celkem jsou ve hře pro více hráčů 4 herní módy: Survival, kdy bojujete proti sobě; Bunny Catcher, kde sbíráte králíčky; Slayer Challenge, kdy se snažíte pobít co nejvíce nepřátel, kteří přicházejí ve vlnách a Domination, kdy musíte udržet magický pentagram po co nejdelší dobu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.