Bubsy: Paws on Fire!

16.05.2019
29.08.2019

Paws on Fire je dalším přírůstkem do série plošinovek s oranžovým rysem Bubsym v hlavní roli. Tentokráte se Bubsy spolu se svými přáteli musí postavit praseti Oinker P. Hammovi, který se snaží odchytat veškerou zvířenu ve vesmíru pro své mezigalaktické zoo. Aby se mu v tomto ďábelském plánu podařilo zabránit, spojí naší hrdinové síly se svými úhlavními nepřáteli z předešlých dílů, mimozemskými Woolies.

Tento díl dostali na starost kalifornští Choice Provisions, tvůrci známí především sérii BIT.TRIP. Zatímco předešlé díly byly klasické plošinovky, v tomto díle hráčova postava běží zleva doprava automaticky a hráč za pomocí akcí pro skoky a další akrobatické manévry vyhýbá překážkám, nepřátelům a pastem, které mu stojí v cestě. Hráč má k dispozici 4 postavy - Bubsyho, Virgila, Woolie a Arnolda. První dva běží po svých a liší se navzájem především sadou speciálních úhybů, zatímco Woolie létá v létajícím talíři a sestřeluje vše v dosahu ve stylu shoot ’em up arkády. Úrovně s Arnoldem z pohledu třetí osoby se odemykají se sbíráním částí mincí rozesetých po úrovních. Během runů lze sbírat collectibly a výsledné skóre si pak pro každou z postav zobrazit ve výsledkových žebříčcích.