@MickTheMage (16.05.2019 18:56): Na SNES mini toho chybí zásadně spoustu, myslím, že Final Fantasy 4 a Chronotrigger tam měly být na 100%, Breath of Fire 1 asi taky. Akorát by vznikl nevyvážený poměr RPG vůči ostatním žánrům. Na druhou stranu ale zase nic nebránilo tam naskládat 50 her. Nechápu, proč tam toho nedali více, když už nehodlali prodávat na ty mini konzole další tituly třeba zvlášť.
@Ringo (16.05.2019 17:01): Jo, BoF je tiez pekna seria, i ked moj najoblubenejsi diel je asi dvojka. Aj ked, si uz skoro z toho nic nepamatam. Tiez som to vsetko hraval zaciatkom tohto storocia :D. Skoda, ze BoF nie je na SNES mini, ale vzhladom na to, ze nemam cas poriadne hrat nove veci... tazko povedat ci by som to zase dohral.
@Drolin (16.05.2019 16:27): Já mám takovou zvláštní mánii, mě ja kse něco zalíbí, tak chci pa kjít do úplných základů a chtěl jsem si zahrát fakt něco hodně starého a z prvopočátku. Obvykle u dobrých sérií mě překvapí, jak už ta staá hra byla dobrá. To se mi třeba stalo u Dragon Questu VIII někdy v roce 2006, byl to pro mě první Dragon Quest a já pak rozehrál Dragon Quest 4 na NES a byl jsem překvapen, jak je to chytlavé a zábavné, že jsem to s tou osmičkou hrál souběžně a dokonce jsem ten stařičký 4 díl dohrál dříve než tu osmičku :-)

Po Breath of fire jsem po Final Fantasy VII sáhnul ale i z jiného důvodu. Mnozí mi ještě během hraní doporučovali si zahrát Breath of Fire 3 a já jsem si řekl, tak jestli Breath of Fire, tak ten začnu od prvního dílu a začal jsem teda tím Breath of Fire 1 po Fiinal Fantasy VII :-)
[neexistující komentář]: Opravdu zajímavá volba po FF VII.

Ačkoliv já po Chrono Triggeru, mém prvním jRPG někde v roce 2007-8, rozjel Secret of Evermore, aneb pěkný steampunk vizuál. Ale bylo to moc akční a ještě jsem se pak dozvěděl, že to dělali američané (takže jsem to docela brzy zabalil).