BRAHMA Force

BRAHMA Force: The Assault on Beltlogger 9, Beltlogger 9

31.03.1997
12.08.2008

Roku 2096 je vyslána jednotka BRAHMA Force daleko do vesmíru k lodi Beltlogger 9. Kdysi výzkumné zařízení plné vědeckých pracovníků se nyní již delší dobu neozývá, neboť se zde udály vraždy za podivných okolností. Jeden z členů posádky tvrdí, že následoval neznámé hlasy, které ovlivnily jeho chování. Zjištění, co stalo ve skutečnosti, je však na vás, jelikož po příletu zjistíte, že jste jediní přeživší z týmu.

BRAHMA Force je first-person střílečka po vzoru her Kileak (1995) a Epidemic (1996), jelikož se jedná o jakéhosi duchovního nástupce zmíněných her. Hráč je vybaven robotickým brněním, respektive mechem, který mu propůjčuje spoustu schopností a možnosti užití těžkých zbraní. Těch je na výběr celkem pětice. Na průchod čeká 22 úrovní, kde vám v orientaci bude pomáhat dostupná mapa. Cílem je většinou krom zabíjení nepřátel najít i různé spínače pro postup dále.

Vydání pro PS3 a PSP se konalo pouze v Japonsku.

Je hele, to jsme dohral a bylo to docela fajn. Vzasade to ani nebyla moc akcni hra ale takovy realtime dungeon s arkadovejsim pojetim simulatoru mecha, kdyz to trosku pritahnu za vlasy. Ty urovne byli docela komplexni a i nejake to vylepsovani tam bylo, inventar atd.