Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bound

78
7 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.08.2016 PS4
Vývojáři:
Plastic Studios, Santa Monica Studio (sekundární)
Oficiální stránky:
http://sms.playstation.com/bound/
Bound je plošinovka, ve které převážnou část hry strávíte v kůži princezny, která se vydává vstříc monstru, které ničí vše, co mu do cesty přijde a rozsévá tak zkázu v království její matky. Moc víc se toho ale nedozvíte, protože hra je v podstatě prosta dialogů či vyprávění. Nebo alespoň toho klasického, na které jsme zvyklí. To ale neznamená, že by Bound neměl "příběh". Jen je třeba popustit uzdu vaší představivosti, a že je to v tomhle kouzelně barevném světě, kterým musíte protančit, více než snadné.

Ano - protančit. Jedinou Vaší zbraní, se kterou vyrážíte porazit zmíněné monstrum, je tanec. Přesněji řečeno balet. A netančíte jen Vy, ale i celý svět kolem Vás, který je v neustálém pohybu a v podstatě tak tančí společně s Vámi.

Pokud byste chtěli, je možné dorazit k cíli za hodinu, možná i ještě o něco dřív. Přišli byste ale o to hlavní, co Vám hra může nabídnout. Bound totiž není o nějakém překonávání rekordů, ale především o zážitku, který si z něj odnesete.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.