zdar koukam podle datumu ze to tady mozna jeste nekdo hraje...shanim par veci jako alkaline bee, grounded hide of terramorphus, hyperion allegiance 30/40 relic, dahl relic mag size/burst delay atd. Mam kopu vsemoznych legendarek na vymenu lvl 50 i low lvl na expeni 20-48.
@Arc (05.03.2013 18:04): Prostě nějakou elementální. Doom je taky střílečka a má motorovku, Blood vidle a wolf kudlu... ;) Nu, v jedničce mi trošku chyběly, párkrát jsem si říkal, že bych šel rád do melee.

Ale to bych chtěl od gearboxů asi moc :P
@Say (04.03.2013 23:32): Sakryš kde ty infinity pořád berete ?:D mě nepadla ani jedna a to mám nahráno 300+ hodin XD, musím říct, že díky špatnému balancu skillů postav je infinity (nejlépe dvě) to nejlepší co může na Gunzerkera být.
Tak člověk hraje 10 levelů se sniperkama a pak mu padne toto (nekonečno ammo a žádný reload, sype to olovo jak sviňa) a sniperky jdou k čertu=/
@Say (02.03.2013 22:06): To je tvoje nezpochybnitelné právo, nicméně se divím, že jsi vstoupil dvakráte do stejné řeky. Kdyby byl resp poloviční, dost by to ublížilo hratelnosti. Prostě to sem patří.
@Say (02.03.2013 22:25): Ne. Tohle co jsem popsal, právě není "umělé prodlužování". Resp. hráč, kterému jde pouze o to, projít dějovou linii od začátku do konce to za zbytečné může považovat, pro ostatní hráče to je ale jeden z pilířů hry. Prostě Diablo.
@Say (02.03.2013 22:06): Mno, vzhledem k tomu, že nesouhlasíš s tím, jak byla hra navržená co se jednoho ze základních prvků týče (opakované zabíjení nepřátel s cílem získávat zkušenosti a předměty), tak se dá soudit, že nejspíš "není pro tebe" .-)

P.S. Pro mě nejspíš taky "není", i když z jiných důvodů .-)
@Say (02.03.2013 20:42): Některé questy jsou založené na zabíjení určitých mobů, každé zabití přidá XP- tedy levelování postavy a z některých mobů padají i legendární zbraně. Taky respy nerad, např z FC2 pro mne udělaly téměř nehratelnou záležitost, ale tady nejsou samoúčelné a nevadí. Dokonce by to bylo divné procházet prázdné lokace, protože do každé se vrátíš několikrát.
@SavageCZ (15.12.2012 17:42): GTX660 2GB VRAM: PhysX HIGH - v menších přestřelkách nebo v singlu je to pohodička, v coopu nebo ve větších přestřelkách už výkon drasticky klesá kvůli velkému množství částic. Nejvíc sem si všimnul poklesu výkonu u trosek (kamínků, třísek, apod) nejméně pak u Fluid simulací (fluid částic není tolik, kolik je trosek), Cloth simulace je taky v pohodě a na výkon nějak zásadně nemá vliv. U DLCček nejsou statické Fluid generátory ani Cloth simulace, v "pirátském" DLC, respektive v lokaci jakési Rafinérie jsou FPSka malé i bez PhyX (docela zpraseně udělané lokace), s PhyX částicema už se to pak stává nehratelné (ale u Hyperiuse už to tak drastické není)
PhysX (GPU accelerated) funguje jen u Nvidie, protože má tuto technologii k dispozici, tudíž tak výrazné zhoršení FPS nebude, oproti PhysX (CPU accelerated), tam se o tyhle ty chujovinky stará procesor, a ten je v tom horší.
Čeština od mrazíka je venku :)

Čeština je včetně diakritiky, a obsahuje překlad i pro vydaná DLC:
* Creature Slaughter Dome DLC
* Moxxi's Rocket Launcher DLC
* Mechromancer Pack DLC
* Captain Scarlett and her Pirates Booty

odkaz
Dá se to rozjet na Tunnglu nebo přes Hamachi? Chcem hrát s kámošem COOP.
Nojo ale toto tam je RU verze, na aukru už je EU verze :-P
A co to je vlastně ten season pass? To si to jako budu muset každé tři měsíce koupit a aktivovat? :-D