Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bombshell

68
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.01.2016 PC
Vývojáři:
Interceptor Entertainment
Oficiální stránky:
http://www.bombshell.com/
Na základech hry Duke Nukem: Mass Destruction, jejíž vývoj byl nuceně ukončen díky právnímu sporu s firmou Gearbox, připravilo studio Interceptor akční RPG hru se zbrusu novou hrdinkou - Shelly "Bombshell" Harrisonovou.

Shelly, jež nenávidí žvýkačky a sluneční brýle, pracuje pro Global Defense Force jako etablovaná pyrotechnická specialistka. Při masivní explozi během události, nazývané Washingtonským incidentem, přijde o svou pravou paži i celý svůj tým a její kariéra tak končí. Později ji oslovuje soukromá vojenská společnost a výměnou za své cenné zkušenosti Shelly dostává novou robotickou paži, zhotovenou z materiálu, který byl nalezen v pozůstatcích po Washingtonské explozi. Shelly dostává druhou šanci, přijímá přezdívku Bombshell a touží se pomstít těm, kteří zosnovali celý incident. Musí se utkat s bezpočtem protivníků na čtyřech planetách, aby zachránila samotného prezidenta a jeho tým před mimozemskými vetřelci.

Bombshell je akční RPG zpracované v izometrickém pohledu. Využívá Unreal engine, který nabízí dokonalou grafickou podívanou. Shelly má k dispozici mocný zbraňový arzenál a četné upgrady své robotické ruky. Hektická akce se mísí s prvky typickými pro tradiční RPG hry - zkušenostní body, nelineální levely a vedlejší questy.

Bombshell je k dispozici cestou kanálů digitální distribuce na platformách Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.