V BMW M3 Challenge jsem sice dostal k dispozici pouze jeden model vozidla, se kterým jsem se mohl prohánět po jednom jediném okruhu, ale i tak jsem se u hra bavil přece jenom o chloupek víc, než u Volvo: The Game.

Nejspíše to má co dočinění s multiplayerem, který jsem si zde, na rozdíl od konkurenčního titulu, s bratrem vyzkoušel. Když nás přestalo bavit závodění, prováděli jsme takové šílenosti, že jsme se proti sobě rozjeli na rovince a v plné rychlosti to do sebe napálili. Jelikož jde ale o reklamní hru, model poškození tu chybí a tak se nekoná stejný scénář, jako v TOCA 2: Touring Cars, kdy naše vozy připomínaly parní lokomotivy.

Pro: Nürburgring, multiplayer, ovládání

Proti: zabaví jen na chvíli

Překvapive celkem solidní ježdění s jedním autem značky BMW, jak už název napovídá. Jízdní model nebyl zase tak moc velká arkáda, ale do nějaké hardcore reality měl také daleko. Celkem zamrzela přítmonost jen jedeno okruhu, který po nějaké době začal zákonitě nudit. Takže po několikahodinovém projetí šla tahle víceméně reklamní záležitost z disku, protože na hraní multiplayru jsem si fakt netroufl, protože jsem to hrál jen na klávesnici a občas jsem bojoval spíš se sebou a tratí :)

Pro: Pěkné zpracování, BWM

Proti: Jedno auto, jeden okruh ... zábava opravdu jen na chvilku