To jsem si naběhl po Devil May cry tohle. To bude na hodně dlooooouho...
teda pardon...stejný útoky =D když v Darksider zmáčknete alt, tak WAR udělá takovej rychlej úskok a když tady zmáčknete shift, tak ženská udělá parádní extra dlouhej úskok. Když už je někdo skoro mrtvej, tak se také objeví E pro okamžité zabití. A tato žena umí i comco zvané cirkulárka z DS =D a úplně luxusně =D
je to parádní hra =D úplně skvělý comba má hrdinka už jsem se naučil první kouzlo. Akorát je problém s citlivostí myši, mám jí úplně na nejmíň a když mířim s puškou tak trochu jede víc než chci, ale jinak mě to hodně baví...je to opravdu podobné darksiders =) hrátky s časem, zbraně, systém bojů =)
Škoda, vypadá to zajímavě (podle videí), nicméně děsný dabing, silikonové implantáty a obecně ubohý design hlavní postavy sráží můj zájem (a tím i šanci na koupi) na nulu.
@ViRus (21.04.2012 10:31): Chvíli jsem to hrál a dost se to podobá všem těm rubačkám ve stylu Devil May Cry 4 jen tu navíc máš takové hrátky z časem, kdy například proti někomu bojuješ pak vrátíš čas třeba o 10 sekund a bojuješ s ním ještě jednou, ale asistuje ti tvůj vlastní stín z té doby, než jsi vrátil čas.