Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bit Dungeon II

15.12.2014
28.08.2018
48
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Poté, co byl hrob milované bezejmenného hrdiny zneuctěn, se vydáváte na cestu světem nemrtvých démonů vybojovat zpátky mír její duši.

Původně mobilní série bit Dungeon se s druhým dílem dostává v plnohodnotné verzi i na PC a přináší hráčům rychlé akční rogue-like RPG. V otevřeném světě hráče čeká velké množství různorodých nepřátel a několik dungeonů se závěrečnými bossy. Předměty jsou náhodně generované a krom brnění je na výběr klasicky z trojice typů zbraní, tedy na blízko, na dálku a magické. Na používané zbrani závisí také počet získaných zkušeností. Hru nelze v průběhu ukládat a smrt je tak permanentní. Po dokončení hry se navýší obtížnost a lze hrát znovu s nasbíraným vybavením.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Hra je extrémně základní. Vše se ovládá jediným tlačítkem, postava dokonce i útočí sama. Nepodařilo se mi zjistit, jak se blokuje (ačkoliv jsem studoval instrukce na klávese Esc), protože všechno je na jednom jediném zatraceném tlačítku a všechny animace postavy vypadají velice podobně. Není zde žádné uživatelské rozhraní, žádná nápověda, žádný tutoriál. Herní základy jsou nevysvětlené. Nepřátelé se narodí znovu pokaždé když přejdete z jedné oblasti do druhé (a oblasti jsou extrémně malé, v podstatě jedna obrazovka). Oblasti tvoří bludiště, ale není zde žádná mapa. Mačkáním náhodných tlačítkem časem zjistíte, jak si zobrazit své vybavení (inventář neexistuje) a své statistiky. Hra samotná možná může být zábavná, když se prokoušete přes její neintuitivnost a nevstřícnost a na všechno si přijdete sami nebo to najdete někde na netu. Ale přijde mi, že takto vývojář jen plýtvá hráčovým časem, místo toho, aby hráč ten čas strávil užíváním si hry.

Celkové hodnocení: Nic moc

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2015 v angličtině na Steamu).
+5