Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Beach-Head II: The Dictator Strikes Back

Access Software •  Ocean Software (AmstCPC) •  Sculptured Software (Apple II, At8bit) •  Platinum Productions (Spectrum)
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jedná se o pokračování Beach-Head z roku 1983. Diktátor, kterého hráč porazil, se vrací, dává si přezdívku The Dragon a chystá pomstu. Do své pevnosti na ostrově vzal rukojmí a cílem hráče v roli Spojenců je zachránit tyto rukojmí a konečně zničit diktátora.

Hra umožňuje hru pro jednoho hráče nebo pro dva hráče, kteří bojují proti sobě a druhý hráč ovládá jednotky samotného diktátora. Stejně jako předchozí díl, je i tento rozdělen do několika částí. V té první hráč hrající za Spojence musí vysadit své jednotky z helikoptéry a schovat je za zeď, zatímco diktátor po nich střílí z kulometného hnízda umístěného dole na obrazovce. Spojenci mají za úkol tuhle zbraň zničit.

Ve druhé části je úkolem Spojenců bránit rukojmí, kteří prchají přes dvůr pevnosti. Hráč ovládá kulomet a musí ničit tanky, jiná vozidla, vojáky a padací dveře, které diktátor umísťuje na obrazovku. Třetí část zahrnuje ze strany Spojenců let helikoptérou s rukojmími, kdy je nutné se vyhýbat překážkám a nepřátelské střelbě. Diktátor se snaží helikoptéru sestřelit pomocí tanků.

V poslední části se konečně setkává diktátor s velitelem Spojenců. Jejich souboj se odehrává v podzemí, kdy oba stojí na plošinách naproti sobě a házejí po sobě nože.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.