HOLY FUCK 64 LIDI, LETADLA, VRTULNIKY SECKO... ehm, pardon, nechal jsem se unést...:)
PC verze zacina byt stale vice omezenejsi asi by mne to od predobjednavky odradilo....esteze to nemusim resit a ma verze bude bez techhle zbytecnych neprijemnosti, doufam, ze klapne cestina a bude to cajk :)
Pokud někoho bavil BC2, tak BF3 je samozřejmostí. Už jen proto, že tohle je primárně pro PC, narozdíl od konzolového portu BC2.
S tím časem to mám podobné. Za chvilku RO2, TES:Skyrim, BF3, možná Diablo 3, asi dám výpověď ;)
RedDwarf_Cz: Tohle bude brutales, že bych zase skejsnul u něčeho na hodně dlouho. Ty jo nevím, kde mám brát ten čas.
Muze se upravit, pokud o tom da prodejce vedet. Kdyz s tim zakaznik nesouhlasi tak to zrusi. Pokud to bude kreten, kterej bude trvat na nizsi cene, tak to zrusi obchod a je po ptakach.
Kazdopadne tahle cena je chujovina, hluboko pod nakupkou. Nakupka je obecne mnohem vetsi, nez si vetsina lidi mysli.
odpověď ;)
Dobrý den,

V případě, že si teď předobjednáte hru cena není pevně stanovená. Pevnou částku budeme vědět až při jejím naskladnění. Zákazníků vždy zvýšení ceny říkáme při telefonickém potvrzení objednávky. Pokud by pak cena byla pro Vás příliš vysoká, máte právo objednávku zrušit.
Určitě to platí i pro předobjednávku? Zvlášť tohoto typu, kdy peníze předem neplatíš?
Cena se může upravovat ale pokud to za nějakou cenu objednáš, tak po tobě nemůžou chtít víc.
No nevím. Kdysi jsem něco obdobného četl na xzone. Tam se také někdo ptal jak to je s cenou u hry, o které se nevěděl ani datum vydání a p. Schov. psal, že cena se bude samozřejmě upravovat k blížícímu se datu vydání. Myslím, že šlo o D3, ale nepamatuji se.
Psal jsem na podporu, jak je to s tou cenou. Podle mého ikdyž teď předobjednáš za tyhle lowe a cena půjde nahoru, půjde i předobjednatel nahoru.
Jo zkousim to a je to podobne chytlave jako BF2. Jenze jedina vyhoda pred dvojkou je snazsi sejmuti nepratel (hitboxy tu jsou v poradku narozdil od dvojky) a to jak rucni zbrani, tak technikou. Celkove to ale vypada hur, funguje hur a fakt, ze si muzes zadarmo zalozit snad jen jedineho vojaka (ja blbe zvolil pesaka) je vylozene smesna. Ve vysledku stoji Battlefield Play4Free vic nez dvojka a to se nevyplati.
čus mohl by mi někdo prosím poradit jak se řídí raketa v helině u spolujezdce? vůbec mě to nejde.. prosím odepisujte na mejl moc by mi to pomohlo ( kekz@seznam.cz )
Pokud mám vzít v potaz zkušenosti z BC2, tak asi těžko. Tam není problém běhat s M60kou, střílet ze stoje a ještě na ní mít optiku s 12x zoomem (v reálu dobré tak akorát na tvorbu monoklů).
Teda hry s válečnou tématikou moc nevedu, ale to video je hodně dobré!
Celej ten trailer je ze SP. Singlová část bude pravděpodoběn koncipovaná podobně jako CoD, tedy skriptovanej koridor, ne ty arény plný botů jako v BF2 nebo BF1942...