Ale budou v Rushi vozidla (i stíhačky), jenom na téhle mapě nejsou. A na PC je to pro 32 hráčů.
Jop, jedině pokud se ti podaří dostat na nějaký private server s Caspian Border mapou. BTW ta vypadá fenomenálně.
tak PC verze se vyrazne nelisi, to je celkem mazec, ze to vypada, jak to vypada :)
můžete si mně v Battlelogu hodit do friend listu - nick "Oprsa" :)
Já narážím hlavně na server browser v prohlížeči (a neustále vypínání a zapínání hry) a nastavení zakopané až ve hře. Ale tak je to beta, snad se to změní.

I když... Ten server browser pravděpodobně zůstane v prohlížeči. A to se mě osobně nelíbí. Jeden prohlížeč spuštěn jako server browser, druhý se spustí s Originem, pak u někoho i třetí se Steamem. Jo, je to maličkost, ale stejně mě zajímá, proč se k tomuhle rozhodli, smysl nechápu.
NL: Kdes na to přišel? Server browser funguje naprosto bez problému. Náročnost je přesně taková, jakou nadhodily s doporučenýma/minimálníma nárokama. Jedině se nedají v betě nastavovat klávesy, ale o tom se DICE zmiňovali, ještě než beta vyšla. Zkrátka je to po všech stránkách dost vychytaný na to, že se jedná o betu.

O Caspian Border se nemá smysl bavit, ta v betě pro veřenost ani nemá být a taky to tak vypadá, samej bug, vozidla se zachytávají o všechno možný atd.

Jinak tady mám jeden klíč do bety navíc, takže jestli někdo chce hrát už dneska...
uvidíme, mám docela vysoký očekávání. Do bety se dostanu až zítra ..
misadlouhy: Já v BC2 na PC taky neumím létat s helikoptérou... Na PS3 to naštěstí ale není problém :D

Jinak zatím ta PC verze Battlefiel 3 vypadá jako docela průšvih co se týká čistě PC záležitostí (server browser, nastavení a tak), skoro jako by to spíchli na poslední chvíli. Od DICE bych to nečekal. Ostatně i poslední patch na BC2 je krapet rozbitý (šlo dříve vyskočit ze hry i při výběru povolání/spawnu/teamu?).
Nate: No když se podívám na ty různé Move/Kinect hry tak si říkám, kdyby raději místo deseti blbostí udělali pro ta zařízení jednu pořádnou, jako je třeba Dead Space: Extraction...
Když to podáš takhle, tak nemám skoro nic proti. Jen si stále myslím, že dobře udělaná hra se dá výborně ovládat skoro na čemkoliv. Pokud to tedy splňuje určité parametry (takový Move, Kinect a dotykové displeje jsou třeba na můj vkus příliš nepřesné s moc velkou odezvou).
NateLogan: Nate klid, to jsou takové naše žabomyší a humorné půtky s Fgem, kdy jeden provokujem druhého tím, že přeháníme. :D

Bad Company 1 mám na PS3 a považuju to za mojí osobně 2. nejoblíbenější hru pro tuhle konzoli. Limity tu ale jsou a na čem se to lépe hraje je jasné. Jako bych nikdy netvrdil, že mlátičky a závody se mě líp hrajou na PC, tak bych si nelhal ve stylu, jak o moc víc super je hrát napůl free-roam střílečku na analozích, která má počet objektů a vojáků na scéně podřízen pevně fixovanému HW.

Doktor: To je ale velice omezený pohled. Jistě, PC elita, která myší trefí cokoliv kdykoliv a kdekoliv (já mezi ně nepatřím) nakope všem konzolistů v přestřelce se snipery pozadí, ale průměrný hráč obou platforem podá zhruba stejný výkon ve většině situací.
Aaa tady si někdo zase supluje herní zážitky polovičatejma verzema, viď Fg? A chápu, že v MP se ti může líbit, jak jste tam všichni stejně pohybově retardovaní, ale co je to pak za hru, když úspěch záleží na tom, komu štastnějc ujede analog?? :D Přál bych ti zažít noční tankovo-pěchotní bitvu v Armě 2. To je něco řádově lepšího, než cvičný kačák v BC2 PS3, kde se počítá každý kus obrněné techniky a pohozená sněhule, aby konzole nazamrzla.

PS3 je na hry typu Destroy all Humans, Naughty Bear, nebo Conan, ale ne na pořádný hry, jako jsou vojenský FPSka. Samozřejmě čest výjimkám jako je hezky vybravený tunel jménem Uncharted, nebo monsterprojekt KZ za minimálně 50 mega, kterej se dělat 5 let. :)
Bráchovi trval přechod z PC (CS:S) na Bad Company 2 na PS3 asi 2-3 týdny (kdy už to fakt uměl), jen to bude trochu zkreslené nutností v BC2 levelovat, aby člověk měl šanci.
od MP HoH je tam celkem i posun, cekal sem to same v blede modrem a ono ne :)

Virus: ja mel Tier 1 na PS3, takze proto ;) ja jsem na gamepadu zvykly, uz bych s mysi a klaveskou hrat nechtel...chce to chvilku cviku(tak 2 FPS tituly/pripadne MP) a je to uplne vklidu
Virus: ja ano, dům asi na Xku ci PC, ty to budes davat nacem? bychom se mohli zasquadovat :)
Počítám, že to dáváte na PS3? Já to asi testnu také když už mám ten key z Tier edice MoH.
Fg: Jasně, to se psalo všude, že od toho očekávat nic nemáme a i trailery byly takový nemastný neslaný...

:-x
ou my! ou my!

tak po tom mega hypu a taky po tom, co vsude psali, ze od toho moc ocekavat nemame, tak jsem hodne mile prekvapen, je to narez a zadna arkada ala CoD, zbrane pekne kopou..classu snipera rad nemam, ale tady je famozni, navic brokovnice+flesetove naboje+red dot, to je lahudka! :) pocit ze strelby a zvuky jsou skvele + pohyb ala Mirrors Edge :P

grafika super, zadne omezeni pruhama jsem si nevsim, rozliseni v pohode, neseka se to, nepadaji fps, obcas tam cosi problikne ale tak je to beta...

Důmčík: a spokojen?
Team Deadmatch ve 24 hracich pro vsechny platformy, takze "stejny" zazitek...asi ty vetsi mapy jiz s kozol lockem :D, kua ale ta grafika me stve!
hmmmm tak to je celkem razantni pokles, preci jen bitva v 64.... v 24 bude vypadat trosku suse :/, ale co, clovek nic nenadela. Radsi to meli graficky vic osekat a dat tam aspon tech 32 hracu.