jo je, beru zpet :)

poustel sem si to predtim v praci na reprackach u monitoru a to se jaksi ztratil :)
Chybi mi na konci jen ten kůl hlavni BF motiv :)

Garion: To je bug Youtubu. Je to u spousty novych videii a po par hodinach/minutach se to aktualizuje.
Wow... ano a ano grafika je nedílnou součástí hry, ale aby to nebylo pravě jen to pozlátko naúkor zbytku. Umět akčně sestříhat trailer ještě nemusí znamenat kvalitu titulu.
Wow...a pak ať mi někdo říká, že na grafice nezáleží. Holt je to jeden z neoddělitelných aspektů hry a tady vypadá úžasně!!! Min.stejně dobře jako Crysis 2 - pokud nám teda nelžou a není to render ala Killzone 2...
čus hej furt mi padá BF vůbec nevím čím to je reinstalaci sem zkoušel, novej profil sem si založil fakt nevím.. prostě hraju, hraju a najednou to prostě spadne do menu ale na liště nic nemám prostě to spadne.. no a tak to dělá furt hraju třeba minutu, někdy 15 minut a spadne to nebo to hodí chybu fakt nevím.. dyžtak pls poradte ... kekz@seznam.cz
Moje dojmy z CLOSED BETY Battlefield Play 4 Free: k dispozici je v betě jediná mapa a to upravená verze BF2 mapy "Strike at Karkand". Vlajky, které budete v herním módu Assault zabírat, jsou na trochu jiných pozicích než v BF2, zároveň nelze vylézt na některé budovy na které šlo vylézt v BF2 ale naopak lze vylézt na jiné - a to na ještě větší počet budov než v BF2, takže snipeři mají hody. Zcela chybí ostrovní část mapy, také chybí vzdušné dopravní prostředky a commander (ale to jen asi v betě, v plné by snad měly být), chybí možnost vytvářet squady.. zkrátka je to taková osekaná verze BF2 na mapě Strike at Karkand. Nicméně hrací mechanismy a hratelnost se oproti BF2 vůbec nezměnily, takže plné verzi predikuji podědění úspěchu od BF2. Co je ještě oproti BF2 jiné? Grafika je zhruba stejná, tj. doufám že na ní vývojáři ještě zapracují. Chybí server list (opět jen v betě nebo bude chybět i v plné verzi?) takže do hry se dostanete jen automatickým přiřazením na určitý server. Žádné přidávání přátel do přátel. Před spuštěním hry se otevře okno, ve kterém můžete rozdělovat body získané při hře (body za zabití, zranění, headshot, vyléčení, označení auta dart pistolí pokud auto antitank sejme) za training. Např. umožní nosit granáty, nosit s sebou více munice, lézt rychleji po žebřících apod. A do toho vstoupí ve finální verzi hry ještě mikroplatby, mělo by se platit co jsem slyšel za podobné věci jako u BF Heroes (tedy vzhled, ale zbraně?) a položek za mikroplatby by mělo být méně než v BF Heroes a měly by být smysluplnější.. no uvidíme, zda to hru zruinuje nebo ne. Také nelze měnit u jedné postavy povolání. Tj. na začátku si vyberete postavu, přidělíte jí povolání a vzhled a pak už stále hrajete např. za toho jednoho recona (sniper). Jde vytvořit několik postav, ale ty mezi sebou nebudou sdílet levelování. Vybral jsem si při volbě postavu recon tj. sniper, a oproti BF2 sniperovi jsem např. zjistil, že recon má k dispozici hned od začátku Dart pistol, se kterou lze označit nepřátelská vozidla, na které jsou pak naváděny rakety, které vystřelí antitank. Hraní samotné je stejná řežba jako v BF2, jsme zvědav na vylepšení, která hra ještě prodělá během closed bety, open bety a pak stav v jakém ji uvidíme po dokončení. Zatím dávám za sebe palec nahoru s tím, že doufám, že vývojáři dodělají vše podstatné, co hře chybí z původního BF2.

ofic.trailer
amat.záběry
mas asi nainstalovano neco, co se mu nelibi :) neboli konkretne tvuj pripad

" Some new cheats are now actually hacking FRAPS in order to cheat in the game. We're trying to work with the FRAPS people right now to get this addressed. The current situation is that PB kicks for any version of FRAPS that is not the latest version or any version that has the known cheat hooks. Both Xfire and FRAPS are being used by cheat authors in attempts to hide the cheat without hacking the game or PB directly. The kicks for old versions are restriction kicks rather than cheat violations - players who get the restriction kicks should not be in danger of receiving any kind of ban. A violation kick indicates that PB found a specific cheat hook . "
skoda, ze to nezustalo tak jako u jednicky...s otevrenym svetem a vetsi volnosti a taky vetsim durazem na destrukci:X
Nejde o to, jestli je tam něco nového, ale jak to baví. I jednoduchý okopčený koncept může být lepší než něco originálního. I když musím uznat, že je fajn, když se spojí skvělá hratelnost (modern warfare) s něčím originálním.
Skutecne je lepsi obcas nekoukat na ciselne hodnoceni a radsi si pouze precist recenzi. Hodnoceni to dostalo nizsi nez MW2, ale v recenzi zjistis, ze jde vlastne o temer totozne tituly. Ve srovnani s MW2 si ale grafika kritiku nezaslouzi. Jedine HW naroky.

Zajimave je, ze se temer v kazdem zanru najde titul (nebo tituly) ktere si bez nejmensich problemu mohou dovolit neprinest nic noveho a presto sklidit vysoka hodnoceni. V FPS je to COD, ve strategiich to zatim vypada na Starcraft (dvojka neprinese vubec nic novho, ale stejne to bude bomba), mezi rpg to jsou vytvory Bioware.
Do psich kouli! Asi po 100te :X .....ty zvuky zbrani, kulek, odletujiciho a tristiciho se kameni, vykriky, piskani v usich, vybuchy atd no dopr, ste hlusi? :D dyt je to orgasticky brutalni! :) a hrani je uplne jina kolej kurvajicka, de o to, ze ste za zdi a vsechno to na vas pusobi, ja nevim co vnimate....jestli jen koukate a strilite, tak to sou asi pro vas ty hry bez smysloveho pozitku :D

Edit btw uz je recenze http://games.tiscali.cz/reviews/battlefield-bad-company-2-sp-recenze/ :(

Společné asi nic. Na oko to vypadá "reálně", ale hraje se to arkádově, tak to alespoň chápu. I chleba se někdy může tvářit jako mobil :-)
(alespoň pokud nemám brýle, tak to rozeznám až od 5 metrů a blíž)
Garret: co ma "realna" atmosfera spolecneho s arkadou? to je jako srovnavat mobil a chleba :D
Ta hra je v SP skvělá. Dohrál jsem to na jeden zátah (6 hodin). Jenom mě mrzí nevyužitý potenciál vozidel (v BC1 jsme se dostali ke všemu, tady skoro nic). Jinak je to arkáda snad ještě větší než MW2. O nějakém realismu nemůže být ani řeč. Humoru oproti BC1 ubylo (podle mě) ale zase si umí udělat srandu z konkurence. Oproti BC1 je hra lineární, není tam žádnej respawn ale jede se na checkpointy. Teďka jenom počkat na příští týden, až mi přijde origo a hurá na MP.
ono to na videu vypadá na "reálnou" atmosféru, ale ve skutečnosti je to stejně arkádové jako MW2. nepřišel někdo na to, jak otevřít dveře, aniž bych je musel prostřelit, nebo propíchnout nožem?
videli ste prvnich 10minut hrani BC2? :) nechapu jak tam u toho prvniho kilu mohli nechat takovy bug:D a nasledne ta druha smrt byla taky neco :D jinak naprosta bomba co se atmosfery a grafiky tyce, predne bych vypich zvuk, ten je uchvatny, snad nejlepsi troufnu si rict(uvidi se pri hrani), co bych dal za to mit tak krasneho Garanda a kosit nemcoury:( opravdu bych byl nadsen ze hry z WWII v tomdle kabatku.....ono vlastne od dob United Offensive se neobjevila zadna kvalitni hra z WWII :(
Ano, strilecky byly vzdycky stupidni. Na hre, ktere se vseobecne rika 'strilecka' nemuze byt nic genialniho.:D Proto rikam, ze vyrok 'velmi stupidni strilecka' nic nerekne. To je jak kdybych rekl o nejake plosinovce, ze je to velmi hopsava hopsacka. Dalo by se to brat spis jako klad.
Tak o co jde, ze? Modern Warfare 2 je stupidni az hanba a stejne je ve svete nejprodavanejsi. Takze takove nazory jsou podel me irelevantni.
95% Game Informer
"Not content to settle for second place, DICE throws down the gauntlet with Bad Company 2, delivering its best multiplayer package since Battlefield 2 and a remarkably improved single-player campaign that openly mocks its rival while cribbing from them at the same time."
"
25.2.2010 19:27:38 Názor Score na Bad Company 2: Nádherně vypadající, skvěle ovladatelná, ale velmi stupidní střílečka, pro 1 hráče obrovské zklamání (hodnocení zatím neuděleno, prý až po otestování MP)."

no toto! :X ikdyz Score.... :)
Statistiky z bety
* Celkem bylo zabito 500 milionů hráčů
* A 100 milionů hráčů vozidly
* Nůž byl smrtící pro 15 milionů hráčů
* 30 milionů vozidel bylo zničeno
* Hráčům se také podařilo dát 10 milionů headshotů
* Oživeno defibrilátory bylo 25 milionů vojáků
Az na special forces jsou soucasti patche 1.5. Tudiz pro vsechny datadisky je potreba koupit deluxe edici hry.
Ale vi, hned na zacatku rikali, ze stejne jako v kazde bete se vsechno smaze. Akorat ti zustane nick vojaka.
Tak to se neví ale asi se přenášet nebude. Limited Edition by potom ztratila smysl, když už by měl každej ty věci odemklý z bety.
Hra se bude registrovat na jeden EA account ale jde tam vytvořit kolik chceš vojáků.
Jen zkoumám různé možnosti :D. BTW neví se, jak to bude s registrací hry? Hádám, že na jednu kopii bude moci hrát jen jeden člověk... Měli by na to dávat nějaké rodinné slevy :D
Nějaké tipy v jakých obchodech sehnat BC2 nejlevněji? Co jsem koukal na britské obchody, tak předobědnávka vyjde i s poštovným ca na 28GBP (840CZK). Nějaké lepší návrhy?